rss · Четвер, 18.10.2018, 19:07

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

11.09.2013 01:07

Свято Першого дзвоника та новий директор школи в Червоному


Свято Першого дзвоника та новий директор школи в Червоному

Традиційне свято Першого дзвоника в Червоненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочали з урочистої лінійки, на яку прибули голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур, інспектор відділу освіти райдержадміністрації В. А. Бобер, селищний голова Ю. В. Ящук.

Цей день завжди найбільш хвилюючий для першокласників, які з цікавістю та захопленням вперше переступають шкільний поріг. З вітальним словом Б. В. Мазур звернувся, насамперед, до них та привітав педагогів, учнів і їх батьків, побажав здоров’я, щастя, добра, здійснення всіх мрій. Наголосив, що всі знання, які учні набудуть у школі, стануть основою для подальшого дорослого життя. Відмітив, що сьогодні учні одинадцятих класів прийшли на свято Першого дзвоника востаннє, адже у наступному році вони вже навчатимуться у вузах та коледжах. Побажав, щоб цей навчальний рік старшокласники використали ефективно.

Борис Валентинович представив педагогам та учням школи новопризначеного директора навчального закладу - Іщук Ліну Миколаївну привітав її та висловив впевненість, що вчителі й учні будуть підтримувати нового керівника.

Із словами щирих вітань звернувся до учнів, вчителів та гостей свята селищний голова Ю. В. Ящук. Він побажав школярам, аби вони старанно навчалися і поважали своїх наставників, відзначив тісну співпрацю педколективу та учнів з місцевою владою при вирішенні проблем, які виникають в селищі.

Директор школи Л. М. Іщук інформувала про роботу педагогічного й учнівського колективів у минулому навчальному році, вручила Похвальні грамоти відмінникам навчання. Вона побажала першокласникам, щоб вони сміливо крокували країною знань, а одинадцятикласникам - докласти максимум зусиль, аби підготуватися до незалежного зовнішнього оцінювання та вибрати майбутню професію, адже від цього залежить подальше життя. Директор відзначила також, що завдяки спільним зусиллям вчителів, батьків та учнів до початку нового навчального року в приміщенні школи зроблено належний ремонт. На святі виступали і першокласники, і учні випускних класів.

І ось пролунав перший дзвінок, який сповістив школярам та їх наставникам про початок нового навчального року.


Марія ОЛЕКСЮК  

Фото автора

За матеріалами газети "Новини Андрушівщини"

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1472 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
2
1 Shooler • 01:07, 11.09.2013 • url
Вітаємо Ліну Миколаївну. Успіхів Вам в нелегкій справі. Нехай учні школи своїми досягненнями радують своїх вчителів.

Більше фото з 1 дзвоника 2013р.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.89.34
Браузер:

Cайт живе: