rss · Четвер, 18.10.2018, 14:44

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

30.12.2013 15:12

Світом правлять інтроверти


Світом правлять інтроверти

Телебачення , реклама і всілякі посібники «Як стати успішним» нав'язують нам образ надкомунікабельної і відкритої людини.

Але давайте подивимося правді в очі - інтровертів багато, і вони нітрохи не гірше екстравертів, а в чомусь навіть і краще. Зрештою, суспільству завжди приносили величезну користь занурені у свій внутрішній світ письменники, художники та науковці.

У наші дні інтроверти живуть у просторі Інтернет Мережі, що підтверджується величезною кількістю форумів і співтовариств. Пропоную розібратися в тому, що ми знаємо про інтровертів, і спробувати навчитися розумінню.

1. Що таке інтроверсія?

Інтроверти живуть немов в прогулянковій кулі людського розміру. Головна особливість справжніх інтровертів, на відміну від просто замкнутих людей, це те як вони отримують свою енергію.

Екстраверти черпають свою енергію у свого оточення.

Вони вбирають «позитивну енергетику» оточуючих їх людей, і тому їм потрібна велика кількість соціальних взаємодій.

Інтроверти ж самі виробляють свою енергію і, замість того щоб забирати її в інших, віддають її при соціальному контакті.

Це означає, що вони за своєю природою знаходять більшість взаємодій стомлюючими, і їм потрібен час для підзарядки.

Так як ця енергія є обмеженим ресурсом, вони мають схильність бачити в екстравертах огидних хижаків, що намагаються вкрасти їх солодкий нектар енергії.

Ось навіщо потрібна ця куля особистого простору.

2. Як взаємодіяти з інтровертом

Тільки лише те, що хтось є інтровертом, зовсім не означає, що він не любить бути в компанії.

Просто соціальні контакти дорогого коштують, і він не хоче витрачати енергію на що-небудь подразнююче. Це марнотратно.

При зустрічі з інтровертом

Привітайтеся, будьте ввічливі і розслаблені, покажіть, що ви визнали і схвалюєте його присутність.

Для інтроверта дуже важливо відчувати себе бажаним гостем - він не буде витрачати свою дорогоцінну енергію на кого-небудь, хто не бажає його у своєму оточенні.

Якщо у вас є цікаві та важливі новини для розмови, скажіть їх. Але не варто нав'язуватися плітками.

Потім повертайтеся до своїх справ.

Тепер інтроверт в курсі, що ви дружелюбно налаштовані, і відкриті до взаємодії. Але не потрібно нав'язувати йому трату енергії, якщо у нього немає такої необхідності.

От і все, що потрібно зробити!

Пам'ятайте:

  • Поважайте особистий простір (кулю інтроверта) .
  • Енергія обмежена.
  • Не вимагайте витрати енергії на себе, коли в цьому немає необхідності.
  • Не сприймайте мовчання як образу - це не так!
  • Інтровертам теж буває самотньо.

3. Міфи про інтровертів

Інтроверти неговіркі.

Це не так. Просто вони не говорять, якщо їм нема чого сказати. Вони не люблять порожню балаканину. Якщо заговорити з ними про щось, що їх цікавить, їх неможливо буде зупинити.

Інтроверти сором'язливі.

Сором'язливість не має нічого спільного з інтроверсією. Інтроверти не бояться людей, але для контакту їм потрібна причина. Вони не спілкуються тільки заради спілкування. Якщо хочете поговорити з інтровертом, просто заговоріть з ним. Не бійтеся здатися неввічливими.

Інтроверти грубі.

Інтроверти часто не бачать причин для церемоній та обміну люб'язностями. Вони хочуть, щоб всі були природні і чесні. На жаль, це в більшості випадків неприйнятно, тому интровертам коштує іноді великих зусиль пристосуватися, і це їх втомлює.

Інтроверти не люблять людей.

Навпаки, інтроверти дуже цінують тих кількох друзів, які у них є. Вони можуть порахувати близьких друзів по пальцях однієї руки. Якщо вам пощастило бути другом інтроверта, у вас є вірний союзник на все життя. Як тільки ви заслужили його повагу, як змістовна людина, він з вами.

Інтроверти не люблять виходити в суспільство.

Нісенітниця. Інтроверти не люблять виходити в суспільство занадто надовго. Вони дуже швидко засвоюють інформацію, і тому їм не потрібно проводити багато часу в суспільстві, щоб бути «в темі». Вони підуть додому, щоб перезарядитися і переварити отримані враження. Перезарядка спокоєм для інтровертів життєво необхідна.

Інтроверти - дивні.

Більшість інтровертів - індивідуалісти. Вони не йдуть за натовпом. Вони воліють, щоб їх цінували за їх незвичний спосіб життя. Вони думають своєю головою і тому часто кидають виклик тому, що вважається нормою. Вони не приймають рішень виходячи тільки з того, що популярно і модно.

Світ без інтровертів був би з малою кількістю вчених, музикантів, художників, поетів, кінематографістів, лікарів, математиків, письменників і філософів.

Інтроверти не можуть «виправитися» і заслуговують поваги за свій вроджений темперамент і користь, яку вони принесли людству.

Стаття підготовлена ​​за матеріалами книги викладача і практикуючого сімейного психотерапевта Марті Лейні «Переваги інтровертів».

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 887 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: