rss · Вівторок, 20.10.2020, 03:33

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

15.05.2010 11:50

Суперник Кличка обіцяє всім шок.

«Я шокують світ. Усе має свою причину, і це мій час. Кличко правили у надважкій вазі досить довго. Я виграю цей бій для всіх моїх польських уболівальників з усього світу. Боротьба з Кличком за титул чемпіона світу WBC - це мрія, - зазначив Сосновський. - Здавалося, нездійсненна мрія, коли я вперше почав боксувати, але зараз це реальність. Виграти титул чемпіона світу - більше, ніж мрія. Я буду на вершині світу». 

За словами поляка, обидві руки Кличко - «летальні та небезпечні». 

«Він потужний і жорсткий. Важко знайти спаринг-партнера, який може імітувати його, тому що ніхто не б'ється як він. З технічної точки зору, Кличко робить тонни помилок, але він дуже жорстокий і розумний в рингу. Він ніколи не дозволяє вести твій бій, але я знайду спосіб отримати вигоду з помилок, які він робить на ринзі», - упевнений боксер. 

Як заявив Сосновський, йому нема чого втрачати.

«Вони не знають мене і те, як важко я тренуюся. Я буду агресивним і йти на ризик, тому що дуже багато бійців вийшли в ринг проти Кличка просто заробити чек», - відзначив спортсмен. 

«Я буду рухатися у бік, намагаючись вивчити його оборонні помилки, і подивитися, що відбувається, коли він влучає. Агресія, рух і швидкість є ключовими для мене, щоб виграти. Я не буду просто стояти там, і давати йому бити мене, як це робили інші. Все або нічого»
Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1694 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Shooler • 00:28, 16.05.2010 • url Матеріал
Таке враження, що той противник сказав все те, що він робити не буде, а тому шансів якось маловато в нього на мій погляд.
avatar
0
2 mr_smith • 01:04, 16.05.2010 • url Матеріал
Мене більше цікавить інший говорун, який обіцяв Кличкам бошки відкрутити, хочу бобачити його кеглю що котиться по рингу.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.141
Браузер:

Cайт живе: