rss · П'ятниця, 30.10.2020, 07:40

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

31.10.2010 12:18

Суд зможе виселяти позичальників з квартир разом з дітьми

Як повідомляє "Дзеркало тижня", за словами одного з авторів законопроекту народного депутата Юрія Полунєєва, відбуватися це буде тільки при рішенні суду і за умови надання нового постійного житла для виселених.

"Якщо залишити норму, то сім'ю можуть виселити з житла і не передбачити, яким чином і де ця сім'я буде існувати, то можливості проходження такого законопроекту через парламентську залу дорівнюють нулю. Не справа законодавця передбачити звідки, з яких ресурсів забезпечувати житлом. Це буде по рішенням суду. Суд буде визначати, що, наприклад, певний муніципалітет повинен забезпечити соціальним житлом людину, яка повинна бути виселена", - зазначив депутат.

Також, за його словами, серед потенційних законодавчих нововведень, які б зміцнили права споживачів фінансових послуг, - заборона всіх споживчих кредитів в іноземній валюті; прописування в кредитному договорі всіх елементів вартості кредиту (послуги, страхування, комісії тощо); можливість дострокового повернення кредитів без додаткових санкцій і т.д.

До ідеї, зокрема, забезпечення "виселенців" нехай і гіршим, але, все ж таки, придатним для проживання приміщенням негативно поставився голова правління банку "Фінанси та кредит" Володимир Хливнюк. Він упевнений, що цим шляхом "ми йдемо в область популізму", тому що "безвідповідальна людина буде ходити в банки до своїх друзів і брати кредит незліченну кількість разів, щоб просто отримати житло від держави".
Категорія: Новини України · Переглядів: 1275 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 BACS • 00:36, 01.11.2010 • url Матеріал
проходили ми вже таке. але тоді, по старому законопроекту якого не прийняли, банк мав забезпечити привиселенні дитину... а тепер вони (банк) будуть висиляти, а муніціпалітет(держава) буде розводити руками.... і в конечному ітозі всі залишуться позичальники на вулиці!!!! УРА!!! скоро буду бамжом.... russ банки всі приватні, тому хочуть їхні проблеми на державу скинути... якщо його приймуть, то гріш ціна слугам народу... baby
avatar
1
2 Серж • 22:41, 01.11.2010 • url Матеріал
В даному разі банки ризикують втратити " дрібного " і основного споживача.
А споживач в свою чергу 10 раз подумае, порахуе всі за і проти і прийме рішення - та ну його того банка з його кредитами...
Ну і хто після цього буде в виграші і хто буде в програші?
Правильно, при відсутності товаровиробника основним позичальником являеться"дрібний" який в свою чергу дае можливість банкам існувати. А при цих кабальних законах, які захищають тільки банки і зовсім не беруть до уваги простих громадян,- гріш ціна цій системі. Це банківська дорога в нікуди... Рубають сук на якому ще досі їм комфортно сидіти.
avatar
1
3 BACS • 17:58, 04.11.2010 • url Матеріал
Quote (2. Серж)
Рубають сук

мені анегдот згадався - про парублю с... и с..... скинулись па рублю... :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.201.9.19
Браузер:

Cайт живе: