rss · Середа, 28.10.2020, 23:58

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

14.01.2010 01:48

Суд визнав керівників більшовиків винними в геноциді

Як повідомили в прес-центрі СБУ, рішенням суду підтверджені висновки слідчих Служби безпеки України про організацію здійснення в 1932-1933 роках на території УРСР керівництвом більшовицького тоталітарного режиму - генеральним секретарем Центрального комітету Всесоюзної комуністичної партії більшовиків (ЦК ВКП (б)) Йосипом Сталіним (Джугашвілі ), членом ЦК ВКП (б), головою Ради народних комісарів (СРСР) В'ячеславом Молотовим (Скрябін), секретарями ЦК ВКП (б) Лазарем Кагановичем та Павлом Постишева, членом ЦК ВКП (б), генеральним секретарем ЦК Комуністичної партії більшовиків України (КП (б) У) Станіславом Косіором, членом ЦК ВКП (б), головою Ради народних комісарів УРСР Влас Чубар і членом ЦК ВКП (б), другим секретарем ЦК КП (б) У Мендель Хатаєвич, геноциду української національної групи, тобто штучного створення життєвих умов, розрахованих на її часткове фізичне знищення. 

Згідно з висновком судової науково-демографічної експертизи, проведеної в ході досудового слідства Інститутом демографії і соціальних досліджень ім. М. Птухи Національної академії наук України, в результаті вчиненого геноциду в Україні загинули 3 млн 941 тис. чоловік.

Суд констатував, що Йосип Сталін, В'ячеслав Молотов, Лазар Каганович, Павло Постишев, Станіслав Косіор, Влас Чубар і Мендель Хатаєвич скоїли злочин геноциду, передбачений ч. 1 ст. 442 Кримінального кодексу України (геноцид), і закрив кримінальну справу на підставі п.8 ч.1 ст. 6 КПК України, у зв'язку з їх смертю.


УНІАН

Категорія: Новини України · Переглядів: 1610 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 6
avatar
1
1 mr_smith • 02:29, 14.01.2010 • url Матеріал
Геноцид був, це очевидно. Страшна трагедія для нашої країни. Сумно.
avatar
-2
2 Shooler • 10:10, 14.01.2010 • url Матеріал
Це то так, але тявкати, тобто судити, коли вже нікого з організаторів нема в живих - не знаю чи доцільно. На мій погляд достатньо того, що це визнано геноцидом в світі.
avatar
2
3 Mr_HYDE • 10:36, 14.01.2010 • url Матеріал
Quote (2. Shooler)
але тявкати, тобто судити, коли вже нікого з організаторів нема в живих - не знаю чи доцільно.
Впевнений, що доцільно, і не те що кричати, а донести кожному і затовкти в довбешку, що це сталося, людей знищили, а знищили ціленаправлено. І суд цей то нормальна практика. А щодо світового визнання, то якраз не всі країни визнали що це був геноцид, щоб догодити Росії, або не погіршити відносини. Цей судовий вирок якраз може підштовхнути світову спільноту до визнання.
avatar
3
4 Shooler • 17:46, 14.01.2010 • url Матеріал
Quote (3. Mr_HYDE)
Впевнений, що доцільно, і не те що кричати, а донести кожному

Я згоден з тим, що це має знати кожен. Я також повністю підтримую роботу, яку роблять українці, відносно засудження цих дій. Але я не згоден з тим, що це має бути наш суд. Якщо вже так, то нехай міжнародний суд, чи інші не місцеві органи. Чому - дуже багато колядників і все можна висвітити в будь-яких тонах, залежно від того, хто за результат суду піклується і скільки платить. Якщо буде рішення суду - то завтра можна буде сказати, що суд був некомпетентний вирішувати такі питання, чи мало фактів чи ще якісь причини.

avatar
3
5 dyak • 17:54, 14.01.2010 • url Матеріал
Сказати про некомпетентність можна любого суду. Всі міжнародні суди на цю тему будуть залоковані одним із наших сусідів. Я вважаю що це вірне рішення, але по даті зроблено трішки під вибори, це засмучує
avatar
1
6 Mr_HYDE • 18:39, 14.01.2010 • url Матеріал
Quote (4. Shooler)
Але я не згоден з тим, що це має бути наш суд. Якщо вже так, то нехай міжнародний суд,
по суті так воно і буде, Президент ініціює міжнародний трибунал по комунізму.
Quote (5. dyak)
Я вважаю що це вірне рішення, але по даті зроблено трішки під вибори
можливо, але тепер все можна за вуха притягнути як зроблене під вибори. Тут дуже спірно, багато хто не розуміючи заперечують, а бо вважають дії по голодомору не потрібними, тому тут багато плюсів не заробиш.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: