rss · Неділя, 28.05.2017, 15:23

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

03:49

Стало остаточно відомо, хто ж зіграє роль Хюррем Султан

Стало остаточно відомо, хто ж зіграє роль Хюррем Султан у четверному сезоні серіалу «Величне століття». Після того, як з фінансових причин Мер'єм Узерлі покинула серіал, продюсер серіал Тимур Савджі всіляко намагався врегулювати конфлікт, що виник з актрисою. 

Всі члени знімальної команди «Прекрасного століття» чекали Мер'єм дві серії, проте вона так і не повернулася до Туреччини. Тимуру Савджі не представлялося нічого іншого, як задіяти так званий план «Б». Відповідно до цього плану в четвертому сезоні події серіалу розгортатимуться через 15 років, а улюблений мільйонам глядачів персонаж Хюррем постаріє.

Нову Хасекі Султан зіграє відома турецька актриса Вахіде Гердюм (Vahide Gördüm). 19 червня на екрани вийде заключна серія 3 сезону. Згідно зі сценарієм, в 103 серії Хюррем Султан буде знайдена і врятована. Шанувальники «Величного століття» зможуть побачити повернення Хюррем в палац Топкапи. 

Проте сама Вахіде Гердюм ні в одній сцені поки що не знялася. У короткому епізоді глядачі побачать дублершу, а от голос за кадром, що читає монолог на тему: «Я - Хюррем ...», належить Вахіде Гердюм.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1547 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1Популярні новини:
Всього коментарів: 0

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 23.20.183.212
Браузер:

Cайт живе: