rss · Субота, 23.02.2019, 08:12

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

12.01.2014 17:53

Стали відомі головні герої сьомих «Зоряних війн»


Стали відомі головні герої сьомих «Зоряних війн»

Головними героями сьомого епізоду «Зоряних війн» стануть Люк Скайвокер, принцеса Лея Органа і Хен Соло. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Очікується, що головні ролі в новому фільмі виконають Марк Хемілл, Керрі Фішер і Харрісон Форд, що грали Люка Скайуокера, принцесу Лею і Хена Соло в четвертому, п'ятому та шостому епізодах франшизи. Водночас у фільмі з'являться і діти цих персонажів. Вони повинні стати протагоністами восьмого і дев'ятого епізодів.

Режисер поки не визначився з акторським складом. Відомо, що творці фільму розглядають кандидатури Майкла Фассбендера ("Голод"), Адама Драйвера ("Закон і порядок"), Хьюго Уївінга ("Матриця") і Джессі Племонс ("У всі тяжкі"). При цьому не уточнюється, на які саме ролі їх планується запросити.

За даними джерел журналу, у фільмі також може з'явитися внучка або правнучка Обі Ван Кенобі, загиблого в четвертому епізоді. На цю роль шукають чорношкіру дівчину або мулатку у віці близько 20 років.

Прем'єра сьомого епізоду «Зоряних війн» намічена 18 грудня 2015 року. Фільм зніматиметься у форматі 3D. Про зйомки ще однієї трилогії франшизи стало відомо після того, як компанія Disney викупила права на неї у Джорджа Лукаса. Останній був автором і режисером всіх шести оригінальних частин фільму. Трилогія, що вважається класичною, виходила з 1977 по 1983 рік і включала епізоди з четвертого по шостий. Перші три епізоди Лукас зняв пізніше - з 1999 по 2005 рік.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1096 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.80.38.5
Браузер:

Cайт живе: