rss · Субота, 31.10.2020, 23:26

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

06.06.2013 17:31

Чому пропала Мер'єм Узерлі, справжня причина


Чому пропала Мер'єм Узерлі, справжня причина

Як писалося раніше, актриса Мер'єм Узерлі, блискуче виконала роль Хюррем Султан у мегапопулярному серіалі «Величне століття», несподівано покинула зйомки і поїхала до себе на батьківщину до Німеччини. Причиною цього вчинку Мер'єм назвала надзвичайну перевтому і необхідність пройти лікування в одній з клінік Берліна. Однак сьогодні одна з турецьких газет опублікувала статтю, в якій була названа справжня причина скандалу між продюсерами «Величного століття» і Мер'єм.

Після того, як Тимур Савджі, продюсер серіалу, почав продаж прав на трансляцію проекту на арабських телеканалах, він виплатив акторові Халіту Ергенчу, виконуючому роль Кануні Султана Сулеймана, півтора мільйона турецьких лір комісійних. Цей факт довгий час зберігався потай від інших членів знімальної команди серіалу. Але через деякий час, ця інформація стала відома Мер'єм Узерлі. Прекрасно усвідомлюючи, що вона грає не останню роль у серіалі, актриса справедлива зажадала від продюсера виплатити і їй таку ж суму комісійних. Однак на свої вимоги вона не отримала чіткої відповіді. Мер'єм, почекавши кілька тижнів, знову нагадала про себе продюсеру. Цього разу актриса отримала відмову у свої вимогах. Після цього Мер'єм Узерлі, зібравши свої речі, покинула Туреччину і повернулася до себе на батьківщину. Через своїх родичів вона повідомила, що хвора і потребує лікування, і віддала перевагу взагалі не виходити на зв'язок ні з колегами по знімальному майданчику, ні з продюсером серіалу.

Після від'їзду Мер'єм Узерлі, Тимур Савджі виявився у вкрай скрутному становищі. Не усвідомлюючи своєї провини у трагедії, в інтерв'ю він говорив журналістам, що для Мер'єм створювалися всі умови для плідної роботи, однак невдячна актриса не оцінила їхні старання. Тепер же стало ясно, що справжньою причиною розриву стало грошове питання.

І як результат, в 101-й серії Хюррем Султан у кадрі ми не побачили. Більше того, найімовірніше, ми не побачимо її і до кінця третього сезону, а її участь у четвертому сезоні викликає великі сумніви. Відсутність Мер'єм Узерлі згубним чином відбилося на рейтингу «Величного століття». Займаючи верхні рядки рейтингів протягом тривалого періоду, серіал втратив свою лідируючу позицію відразу ж після виходу 101 серії без нашої улюбленої Мер'єм Узерлі.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 2174 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 BACS • 00:42, 10.06.2013 • url Матеріал
ппц, моя жінка растроїться)))
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: