rss · П'ятниця, 30.10.2020, 16:20

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

09.11.2009 23:53

Спортзал жив! Спортзал живе! Спортзал буде жити!

Спортзал жив! Спортзал живе! Спортзал буде жити!

Спортзал в селищі Червоне працює!!!

З радістю повідомляю про те, що спортзал в Червоному працює! Як приємно було мені побачити бліде світло в Червоненській темноті, яке лилося із напівзруйнованого спортзалу.

Місцева влада врешті решт знайшла фінансування із місцевого бюджету. Фінансування – це лише так називається, тому що кошти виділили тільки на заробітну плату завідувачу спортзалу Кондратюку Василю Івановичу на період з жовтня 2009 року по грудень 2009 року! Але щиро вдячний і на цьому.

Світло яке світило крізь побиті шибки спортзалу, одразу ж мене привабило до себе, як ліхтарик приваблює метелика вночі. Зайшовши в спортзал я відчув, що надворі тепліше ніж всередині, бо ж опалення там немає вже давно, але радісні думки мене зігріли більше ніж будь-яке опалення.

Як приємно мені було побачити, що в спортзалі чоловік з 12 грали в волейбол. До речі дуже непогано получалось в них тримати м’яч в грі. Ще на лавочках сиділо до 10 глядачів – це все підростаюче покоління хлопців і дівчат, які жваво спілкувалися, вболівали і просто приємно проводили час, як я в тому ж спортзалі в дитинстві.

Потім я піднявся на другий поверх. Там ще п’ять хлопчаків грали в настільний теніс. Це була моя найулюбленіша гра в спортзалі. Я також записався в чергу, почекав пока всі по черзі програвали і вигравали, і разок програв в настільний теніс молоді. Ну що ж, якби хоч раз в неділю грав в цю гру, то може б і міг виграти. А так бажаю всім, хто проживає в селищі, мати достатній рівень гри і вигравати у всіх гостей селища, вигравати на змаганнях і досягати найкращих спортивних результатів в різних видах спорту.

Ще я, підсвічуючи собі побілкою, зробив екскурсію в ту частину спортзалу, де колись був гімнастичний зал. Якби я не уявив собі, як там все було, то б від страху вже втік би. Тому що було холодно, темно і страшно там. Вітер гуляв крізь побиті шибки, підлога скрипіла і мені вдавалось, що дух великої перемоги от-от мене налякає.

Покидаючи наш спортзал, я був все таки дуже приємно вражений тим, що спортзал живе. Певен, що стіни цього культового місця зможуть відчути дух перемоги від важливого спортивного змагання.

Щиро надіюся, що влада зможе знайти можливість хоч якось підтримувати спортзал в майбутньму. Тому що це єдине місце в селищі, де може збиратися і розвиватися молодь. А то окрім кабаків нічого вже і не лишилося в селі…

А якщо всім буде байдуже, то ще пару років і спортзал потроху розвалиться, і в його стінах «хвацькі хазяї» організують якийсь курятник, і тоді вже в спортзал вже буде ходити не молодь нашого селища, а ось такі гарні індики з курми та гусьми…

Shooler

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 2259 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 12
avatar
0
1 mr_smith • 01:01, 10.11.2009 • url Матеріал
Щиро сподіваюся, що ця робота по благоустрою селища є саме роботою на селище та його жителів, а не передвиборна кампанія одного з майбутніх кандидатів на посаду голови селища і це все просто-напросто співпало в часі. Сподіваюсь, що й надалі все буде робитися на покращення життя в селищі не залежно від обставин бо ж ще так багато можна зробити, а скільки можна було раніше зробити, за весь період головування, то...
avatar
1
2 BACS • 10:49, 10.11.2009 • url Матеріал
:(
ех ностальгія... скільки я в цьому спорзалі "заліза" перетягав... :) скільки груш боксерських побив... :) гарно було... помню з Юрою став був в спаринг... stena ггг
він як зарядив мені по пузі, аж в маківці замакітрилось... добре, що не по голові... yahoo
нікому нічого не потрібно для культури... тільки для особистого збагачення... :( такий наш менталітет... поки самі не заробимо бабулес і не приїдемо не зробимоспорзал, діла не буде... так що стаємо оліхгархами і помеценатуємо трішки... ось як, наприклад, Терещенко... baby
avatar
1
3 mr_smith • 10:59, 10.11.2009 • url Матеріал
Quote (2. BACS)
помню з Юрою став був в спаринг
це з яким Юрою?
Quote (2. BACS)
так що стаємо оліхгархами
добре домовились, сьогодні ж відправлю резюме на вакансію олігарха. :) pindos
avatar
2
4 el_Chupacabra • 11:52, 10.11.2009 • url Матеріал
Quote (2. BACS)
оліхгархами і помеценатуємо трішки

Ти не плутай грішне з праведним. Терещенко - меценати. А олігархи - кровососи (Вампіри не ображайтесь). drakula
avatar
1
5 mr_smith • 14:39, 10.11.2009 • url Матеріал
Quote (4. el_Chupacabra)
(Вампіри не ображайтесь)
agagaga
avatar
0
6 BACS • 18:02, 10.11.2009 • url Матеріал
з тобою! з ким же ще!! ;)
avatar
1
7 mr_smith • 18:11, 10.11.2009 • url Матеріал
Ну бач як воно, там дуже величезний конкурс на ту вакансію. :D

Quote (6. BACS)
з тобою! з ким же ще!!
щось не пам"ятаю.
avatar
2
8 Shooler • 21:08, 10.11.2009 • url Матеріал
Хлопці, а із резюме треба ще мільярдик кинути! Ви що не знали??? Рахуночок дати?
avatar
1
9 BACS • 22:06, 11.11.2009 • url Матеріал
Quote (9. mr_smith)
щось не пам"ятаю.

зате я добре памятаю... :)
avatar
1
10 mr_smith • 22:12, 11.11.2009 • url Матеріал
:D правда не пам"ятаю. Ти вибачай якщо там що...
avatar
2
11 MIAS • 02:48, 12.11.2009 • url Матеріал
Я позавчора ходила в спортзал!!!))) Класно пограли у волейбол! Жаль, що немає організації типу тренер з футболу і збірна , тренер з волейболу і збірні! Тільки від школи залишилась, хоча ні....уже не залишилась команда! Жаль, жаль. На один талант і бажання покластися не можна! Потрібно організація!
Я бачила хто там грав. Були всі студенти, які вміють грати і які після закінчення карантину порозїжаються. А маленьких жалко!!!
avatar
1
12 mr_smith • 02:56, 12.11.2009 • url Матеріал
Тепер ввечері буде куди сходити коли приїжджатиму в селище на вихідних.
Quote (13. MIAS)
На один талант і бажання покластися не можна! Потрібно організація!
впевнений що все те буде, те що зараз маємо це тільки початок. Сподіваюсь що початок...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 100.24.125.162
Браузер:

Cайт живе: