rss · Четвер, 17.08.2017, 20:29

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

17:14

Співробітники Facebook скаржаться на умови праці

Співробітники популярної соціальної мережі Facebook поскаржилися на «нестерпні умови праці», зокрема їх обурює безкоштовне триразове харчування, відсутність нарад і активність боса - Марка Цукерберга. Ці та інші претензії співробітники соцмережі опублікували на сайті Quora.

Багато працівників Facebook скаржаться на ненормований робочий день, коли доводиться працювати не тільки цілий день, а й ночами. Крім того, співробітників обурює той факт, що їм постійно доводиться бути на зв'язку, адже в будь-який момент їм можуть подзвонити з роботи. А в самому офісі співробітникам дозволено робити все, що завгодно, тому що в корпорації відсутні норми поведінки.

Не влаштовує працівників Facebook і брак ділових нарад, замість цього бос компанії Марк Цукерберг занадто активно цікавиться справами своїх підлеглих, завжди готовий йти на зустріч і взагалі є, за словами підлеглих, «занадто гарним начальником».

Ще один істотний недолік роботи в Facebook описав у своєму блозі інженер Філіп Су, - наявність безкоштовного триразового харчування. Достаток їжі, яку готують кваліфіковані кухарі, є справжнім випробуванням для тих, хто не вміє себе контролювати.

Категорія: Курйози · Переглядів: 747 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2Популярні новини:
Всього коментарів: 0

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 23.20.192.147
Браузер:

Cайт живе: