rss · Четвер, 22.03.2018, 13:05

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

21.06.2013 17:14

Співробітники Facebook скаржаться на умови праці


Співробітники Facebook скаржаться на умови праці

Співробітники популярної соціальної мережі Facebook поскаржилися на «нестерпні умови праці», зокрема їх обурює безкоштовне триразове харчування, відсутність нарад і активність боса - Марка Цукерберга. Ці та інші претензії співробітники соцмережі опублікували на сайті Quora.

Багато працівників Facebook скаржаться на ненормований робочий день, коли доводиться працювати не тільки цілий день, а й ночами. Крім того, співробітників обурює той факт, що їм постійно доводиться бути на зв'язку, адже в будь-який момент їм можуть подзвонити з роботи. А в самому офісі співробітникам дозволено робити все, що завгодно, тому що в корпорації відсутні норми поведінки.

Не влаштовує працівників Facebook і брак ділових нарад, замість цього бос компанії Марк Цукерберг занадто активно цікавиться справами своїх підлеглих, завжди готовий йти на зустріч і взагалі є, за словами підлеглих, «занадто гарним начальником».

Ще один істотний недолік роботи в Facebook описав у своєму блозі інженер Філіп Су, - наявність безкоштовного триразового харчування. Достаток їжі, яку готують кваліфіковані кухарі, є справжнім випробуванням для тих, хто не вміє себе контролювати.

Категорія: Курйози · Переглядів: 800 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.80.1.73
Браузер:

Cайт живе: