rss · П'ятниця, 23.10.2020, 00:32

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.08.2010 13:47

Спека викликана випробуванням секретної зброї.

Про цей таємничий антенний комплекс згадують щоразу, коли на Землі трапляється щось погане - або природна, або техногенна катастрофа великого масштабу. Чому багато дослідників звинувачують HAARP у зміні клімату? 

- У пояснення американців, що ця станція побудована нібито для вивчення полярних сяйв, не дуже-то віриться, - відповідає науковий співробітник фізичного факультету МДУ Георгій ВАСИЛЬЄВ. - Тим більше що чомусь станція належить військовим. Крім того, на спорудження, покликане вивчати таке не найскладніше природне явище, пішло майже 20(!) Років і 250(!) мільйонів доларів. Випромінюючи в небеса 3600 кіловат (в 75 разів більше, ніж комерційна радіостанція), ця станція стала наймогутнішим у світі пристроєм для впливу на іоносферу. Деякі військові фахівці вважають, що ця зброя - геофізична або іоносферна. Тим більше що всі істотні катаклізми в Європі і світі почалися, як не дивно, саме після 1997 року, коли станція була запущена. Найбільш пам'ятні: 

* В 1997 - 1998-х роках ураган "Ель-Ніньо" вирував над багатьма містами; загальна сума збитку склала 20 мільярдів доларів; 

* В 1999 році в Туреччині землетрус в 7,6 бала згубив близько 20 000 чоловік; 

* В 2003 році ураган "Ізабель" був названий самим потужним і самим смертоносним, який забрав декілька тисяч життів;

* В 2004 році у східного берега індонезійського острова Суматра стався один із самих сильних і руйнівних землетрусів в сучасній історії. Приливна хвиля, викликана цим землетрусом силою 9 балів, забрала життя близько 300 тисяч осіб;

* В 2005 році в Пакистані землетрус з магнітудою 7,6 балів став найсильнішим за весь час сейсмічних спостережень в Південній Азії. Загинули більше 100 тисяч осіб; 

* В 2008 році несподіване пробудження вулкана Чаітен, який спав сотні(!) Років в Чилі; 

* У квітні 2010 року - виверження вулкана в Ісландії, що створив авіаколлапс в Європі. 

У травні цього року президент Венесуели Уго Чавес вказав на HAARP як на можливу причину землетрусів у Китаї та на Гаїті. Його підозри підхопили західні газети. І повідали (в черговий раз), що американська установка, навіть не включена на повну потужність, викликає то повені, то урагани, то посухи. Іншими словами, є кліматичною і тектонічною зброєю. 

"Підпорядкування ПОГОДИ До 2025 РОКУ" 

Колишній військовий синоптик капітан другого рангу у відставці Микола Каравай у цьому аніскільки не сумнівається.

- HAARP - потужна новітна зброя, призначення і сила якої приховуються, але сьогодні є реальні теоретичні розробки про кліматичному зброю, - заявив він днями для ЗМІ. - Вони базуються на досягненнях цивільних відомств у галузі штучного впливу на клімат і погоду. Є далекосяжні ідеї - наприклад, створення гігантської зони високого тиску за допомогою виведених в космічний навколоземний простір потужних лазерів. Антициклональний вплив (коли атмосфера очищається від хмар, а в зону дії провокується прорив розігрітого повітря із суміжних областей) призводить до деморалізації населення і військ і до втрати врожаю. 

На питання журналістів, чи є документальні підтвердження про наявність кліматичної зброї, Караваєв відповів, що офіційно кліматичну зброю заборонено, але немає заборони на цивільні розробки щодо впливу на погоду. За його словами, військові тримають ці розробки під своїм контролем. 

На початку цього року у світових ЗМІ була опублікована доповідь аналітиків військово-повітряних сил США "Погода як помножувач сили: підпорядкування погоди до 2025 року". У ньому описані можливості впливу на клімат і погоду в бойових цілях. Підводячи підсумок, автори пишуть, що непогано б США вийти з "Конвенції про заборону військового впливу на навколишнє середовище", і вважають, що кліматична зброя зробить в світі такий переворот, як перші атомні бомби. А те, що сьогодні немає світових регламентуючих документів з даної теми, підвищує ризик прихованого застосування такої зброї, у тому числі і терористичними угрупованнями. 

Причиною ж багатотижневої спеки став гігантський циклон, що завис над Центральною Європою і "закачують" розпечене повітря із Середземномор'я та Центральної Азії. Таких циклонів тут ще ніколи не висіло. У зоні аномального циклону, як стверджують вчені, частина земної атмосфери одномоментно скоротилася на рекордні за 43 роки спостережень значення. Катаклізм мав місце в термосфері - розрідженому шарі, що знаходиться на висоті 90 - 600 км. Він захищає планету від ультрафіолетового випромінювання. Природних пояснень такого скорочення немає. І останнє: напередодні нинішнього погодного катаклізму в космічний простір виведено новий американський безпілотний космічний корабель X-37B, здатний нести потужну лазерну зброю. Місія X-37B вважається суворо засекреченою, тривалість польоту теж не повідомляється. За деякими даними, автоматичний корабель проведе в космосі не менше 270 днів, після чого самостійно приземлиться на одній з баз ВПС США. Зіставлення цих фактів призводить до думки про можливість випробування нової кліматичної зброї.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1702 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/6
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 BACS • 16:00, 02.08.2010 • url Матеріал
тут на думку спадає тільки одни тупий комент :
- ААААААА! мы все умрем!!!!
спека дійсно немажлівая... а шо там в кого засасує над Европою то це ще вилями по воді писяно... хаваємось в кукурузу... baby
avatar
1
2 mr_smith • 17:07, 02.08.2010 • url Матеріал
Quote (1. BACS)
- ААААААА! мы все умрем!!!!
в мегамікрохвильовці! sontse
avatar
3
3 Серж • 13:18, 03.08.2010 • url Матеріал
Як говорив один герой з мультфільма " А мы уйдем на север, а мы уйдем на сенвер"!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.85.115
Браузер:

Cайт живе: