rss · П'ятниця, 30.10.2020, 05:38

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

22.11.2009 21:21

Спецслужби доклалися до розробки Windows 7.

Виступаючи перед підкомітетом Конгресу США з тероризму та державної безпеки, Річард Шеффер (Richard Schaeffer) з NSA відзначив, що унікальний досвід співробітників цієї організації і їх знання в області кіберзагроз і вразливостей були використані для удосконалення захисту Windows 7. За його словами, це не позначилося на здатності користувачів системи здійснювати в ній свої повсякденні завдання.

NSA і раніше працювало разом з Microsoft - зокрема, над "Віста". Крім того, це агентство випустило свого часу інструкцію про те, як підвищити безпеку Windows XP і Windows 2000. 

Не дивлячись на унікальний досвід спецслужб, операційні системи Microsoft не позбавлені "дірок", "латки" для яких компанія випускає майже кожен місяць. Власне, навіть у щойно вийшла Windows 7 вже встигли знайти уразливість, яку в Microsoft усувати поки не збираються, обмежившись інструкціями по її блокування.

Участь спецслужб у розробці операційної системи для приватного сектора, звичайно ж, піднімає і питання про наявність в цій системі бекдорів. Наприклад, виконавчий директор центру Electronics Privacy Information Center Марк Ротенберг (Marc Rotenberg) упевнений в тому, що такі бекдори в "сімці" існують. Інші експерти в цьому сумніваються, оскільки, по-перше, якщо NSA і Microsoft будуть, як то кажуть, спіймані за руку, підніметься великий галас, а по-друге, такі бекдори могли б тоді знайти і використовувати і спецслужби інших держав. 

Тим не менше про бекдор в "Вінді" говорять вже давно. Наприклад, два роки тому відомий фахівець з криптографії Брюс Шнайер (Bruce Schneier) заявив, що такий бекдор містився в алгоритмі генерації випадкових чисел, включеному в першому сервіс-пак для Windows Vista. 

Федеральна служба безпеки Росії теж не виключає наявність у програмах Microsoft "недокументованих можливостей".
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1523 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
0
1 vano • 21:29, 22.11.2009 • url Матеріал
В мого брата такий є ^_^
avatar
1
2 el_Chupacabra • 12:01, 23.11.2009 • url Матеріал
Кругом шпійони!!! B)
avatar
0
3 mr_smith • 20:14, 23.11.2009 • url Матеріал
Паранойя! hataskrayu
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: