rss · П'ятниця, 30.10.2020, 06:53

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

19.06.2010 13:32

Сонце завдасть жахливий удар по Землі в 2013 році.

Такі висновки містяться в доповіді Річарда Фішера, голови відділу NASA, що займається спостереженням за сонцем. За словами вченого, вже зараз температура на сонячній поверхні стрімко зростає.

Магнітні бурі приведуть до збою комунікаційних і комп'ютерних систем, виведуть з ладу мобільний і супутниковий зв'язок, викличуть збої в роботі аеропортів. Через сонячну активність може "лягти" банківська система, заявив Фішер. 

Перераховано технічні катаклізми, що відбувалися на Землі під час сонячних бурь. Найбільш сильний з зареєстрованих сонячних штормів що стався в 1859 році і отримав назву "Подія Керрінгтона" - по імені британського астронома Річарда Керрінгтона. Через найсильніший сонячний спалах в усьому світі спостерігалися яскраві північні сяйва, в Європі і США були відзначені всюди збої в роботі телеграфу. 

У 1921 році підвищена сонячна активність вивела з ладу транспортну систему Нью-Йорка. "Сонячний шторм" 1989 року призвів до порушення електропостачання у Квебеку, з-за чого 6 мільйонів канадців залишилися без світла і тепла.

"Ідеальна електромагнітна буря", що виникає в результаті гігантських ядерних вибухів на сонці, здатна прорвати природні захисні засоби Землі, впливаючи на роботу всіх комп'ютеризованих систем. Наслідком сонячної бурі, за прогнозами вчених, може стати тривала економічна криза.

Ізраїльська газета "Маарів" відзначає, що вчені NASA закликали уряд США почати підготовку до всіляких техногенних катаклізмів, викликаних сонячною активністю. Однак їхні поради не відрізняються конкретністю. Приміром, вони закликають сконцентруватися на вивченні сонячної активності; робити більш надійні супутники; підвищувати захист лікарняного обладнання, закуповувати автономні джерела електроживлення для комп'ютерних систем в "уразливих областях". 

Раніше відомий британський еколог Джеймс Лавлок заявив, що рятувати Землю безглуздо - планету все одно чекає катастрофа. Однак у людства, як і раніше є шанси. Пророцтва Лавлока звучать правдоподібніше існуючих теорій Апокаліпсиса: людство чекає масовий голод, руйнування екосистем, сильне підвищення температури, після якого виживуть лише мешканці Британських островів, Сибіру, Чилі, Канади та Нової Зеландії.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1730 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
2
1 BACS • 10:27, 21.06.2010 • url Матеріал
я так зрозумів, ковчег уже не допоможе... надо космішний кораблик, або в сибіру забивати участочок в холодочку.... щоб не сильно пекло в 2013... з нетерпінням будемо чекати і далі разрушать еко систему і плюндрувати Землю...!!! вперед з піснею в недалеке майбутьнє... ! stena думати наперед не хочемо... значить буде без шансів... baby
avatar
1
2 el_Chupacabra • 11:58, 21.06.2010 • url Матеріал
Нагадує стандартні відмазки BOFH: Чого криза в країні? - Магнітні бурі!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.201.9.19
Браузер:

Cайт живе: