rss · П'ятниця, 18.09.2020, 14:07

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

02.10.2009 17:06

Сьогодні всесвітній день посмішки

У п'ятницю, 2 жовтня, Всесвітній день відзначається в ювілейний, десятий раз. Перша п'ятниця жовтня стала днем гарного настрою завдяки смайлику, яким так охоче обмінюються користувачі інтернету і відправники sms. Тим часом, в Америці весела пика з'явилася майже півстоліття тому і була не менш популярна.

Деякі дослідники вважають, що усмішка - це "фіксований оскал, яким тварини демонструють фортецю і гостроту іклів, попереджаючи про напад". У людському суспільстві посмішка - ознака привітності і доброзичливості, гарного настрою.


Психолог Ольга Маховським зауважує:

"Не пам'ятаю, щоб День усмішки святкували колись бурхливо. Більш популярний День дурня, 1 квітня, коли прийнято розігрувати інших, а не сміятися над собою. Люди так влаштовані, що коли об'єктом сміху є вони самі, то часто сприймають це як агресію в свою адресу. Багатьом здається, що при цьому їх авторитет і інтелект піддаються сумніву. Найчастіше за гумором росіян немає ніякого глибокого змісту - це базікання або стьоб, який прийнятий у нас в дружньому середовищі і, на жаль, воно часто замінює інші форми спілкування ".

У письменника Віктора Шендеровича інші асоціації з цим днем:

"Є усмішка, яка осяває людське обличчя з різних питань. У цьому сенсі ми такі ж, як усі: і посміхаємося, і сміємося не менше й не більше, ніж в інших країнах. Та й взагалі ця якість залежить не від приналежності до тієї чи іншої нації, а від душевного складу людини, її здатності до іронії, до відчуття повноти життя. Звичайно, у періоди життєвого спаду тонус людський знижується, тяготи побуту змушують згадати про боротьбу за життя - чистий дарвінізм. А коли починається дарвінізм, то тут не до посмішок.

Але є й інший бік у цієї медалі: адже багато де посмішка - якесь правило соціальної гігієни. Ми часом з пихою говоримо про американців, що у них усмішка механічна. Може, воно й так, але тільки це й справді гігієна, усмішка при зустрічі - це як чисті руки. Ми ж не простягаємо у вітанні руку в грязі, її треба до цього вимити. Так само треба "вимити" і обличчя, воно має бути привітним "

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1399 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: