rss · Вівторок, 20.10.2020, 09:52

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

25.01.2010 01:18

Сьогодні День Народження Володимира Висоцького!

Чуть помедленнее, кони, чуть помедленнее,
Умоляю вас вскачь не лететь.
Но что-то кони мне попались привередливые,
Коль дожить не успел так хотя бы допеть...


Сьогодні, 25 січня 2010 року, Висоцькому Володимиру Семеновичу виповнилося б 72 роки. Це саме той період, коли можна підсумовувати свої досягнення, коли можна насолоджуватися результатом своєї роботи, коли можна будувати плани на майбутнє. 


За Володимира Семеновича все зробили його пісні та творчість. Його пісні та ролі в кіно і театрі є найбільшими досягненнями поета і актора. Його результатом роботи захоплюється вже не одне покоління. Його творчість є прикладом того, якою має бути людина - чесною, доброю, мужньою, надійною, щирою і незрадливою. Володимир Висоцький - це без перебільшення геніальна особистість ХХ століття.

Нажаль багато талановитих людей не надовго затримується в цьому світі. А скільки ще пісень не доспівано, скільки ролей не зіграно, скільки ще віршів не написано...

Впевнений, що кожен чув пісні Висоцького і кожен знаходив в них щось для себе, кожен порівнював себе з персонажами його пісень, кожен уявляв, як він повів би себе на місці його героя. Я певен, що в кожному щирому і доброму серці знайдеться місце для незабутніх пісень цього геніального поета, актора і барда.

Без перебільшення можна сказати, що Володимир Семенович Висоцький ще довго буде продовжувати жити в своїх піснях, своїй творчості - а значить в кожному серці.Короткі відомості:


Володимир Семенович Висоцький (рос. Владимир Семёнович Высоцкий; 25 січня 1938, Москва — 25 липня 1980, Москва) — радянський актор, співак і поет (бард), класик жанру авторської пісні. Державна премія СРСР (1988, посмертно).

Висоцький написав близько 700 пісень і віршів, з великим успіхом гастролював в СРСР і за кордоном. Також самостійно і як співавтор створив кілька прозаїчних творів.

Як актор зіграв близько тридцяти ролей у фільмах (зокрема «Місце зустрічі змінити не можна», «Вертикаль»). Учасник постійної трупи театру Драми і комедії на Таганці.

Висоцький особливо прославився виконання своїх авторських пісень під акустичну гітару. У роки строгої цензури він зачіпав цілий ряд заборонених тем, чому і сам багато в чому був під забороною, — в радянські часи його записи розповсюджувалися майже виключно на магнітоальбомах, заборонялися зйомки у низці фільмів, виїхати за кордон стало можливим тільки завдяки активним діям дружини — французької актриси Марини Владі.Shooler.

25.01.2010 р.
Категорія: Культура · Переглядів: 2503 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
2
1 Shooler • 01:19, 25.01.2010 • url Матеріал
Завжди захоплювався його творчістю. Це людина з Великої букви!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.168.62.171
Браузер:

Cайт живе: