rss · Четвер, 22.10.2020, 12:06

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

18.06.2010 12:07

Сьогодні день народження дитячої коляски.

Ця мода на коляски виникла в 1840 році, коли англійська королева Вікторія, мама дев'яти дітей, захотіла сама гуляти зі своїми малюками по королівському парку. Незабаром мода на коляски поширилася у всіх аристократичних колах Європи.

У перших візках до кошику або до короба прикріплялися три або чотири колеса, а також прилаштовувалась спеціальна ручка, щоб її можна було везти за собою. У коляски запрягали поні, козу або собак, щоб вони катали дітей. 

Були високі коляски на великих тонких колесах, щоб легко було котити по поганій дорозі, і низькі на маленьких коліщатах, які краще їхали по рівній поверхні. Коляски робили на замовлення, і за своєю формою вони були схожі на транспорт для дорослих - карети і диліжанси. 

18 червня 1889 в Балтиморське патентне бюро прийшов Вільям Річардсон з ідеєю, що зробила чергову революцію в історії колясок. Він придумав реверсивну модель коляски, в якій дитина могла сидіти як обличчям до возившого коляску, так і спиною до нього. Крім того, Вільям включив у свою модель осі, що додало колясці маневреності. 

Аж до того часу осі і колеса були суцільнолиті, що не дозволяло їм повертатися окремо. Колеса в колясці Річардсона могли обертатися на 360 градусів цілком незалежно один від одного.

З тих пір дитяча коляска пройшла цілу еволюцію, перетворившись з громіздкої споруди, проти якої виступали тодішні педіатри, у зручний засіб пересування.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1734 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: