rss · Четвер, 29.10.2020, 11:26

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

31.05.2010 20:31

Сьогодні блондинки відзначають свій Всесвітній день.

Сьогодні, 31 травня, відзначається Всесвітній день блондинок. У цей день подарунки і поздоровлення приймають всі володарки світлих кучерів. Першою блондинкою в історії людства вважається грецька богиня любові Афродіта. Красуня, яка народилася з піни морської, отримала волосся від всемогутнього Зевса.

Свій слід в історії людства залишили сотні світловолосих жінок. Образ легковажної блондинки приніс всесвітню популярність актрисі Нормі Джин Мортенсен (Мерілін Монро), світле волосся були у прем'єр-міністра Великобританії залізної леді Маргарет Тетчер, а за образом білявої актриси Джейн Менсфілд була створена лялька Барбі.

З кожним тисячоліттям натуральних білявок на землі стає все менше, відзначають вчені. За їхніми прогнозами, остання білява жінка зникне до 2020-го року. Це пов'язано з тим, що ген, який відповідає за світле волосся, є рецесивним, а значить - для того, щоб у дитини було світле волосся, блондином повинні бути обидва батьки. На думку вчених, останній блондин з'явиться на світ у Фінляндії, де найвище число світловолосих жителів.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1095 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 100.24.125.162
Браузер:

Cайт живе: