rss · Вівторок, 19.02.2019, 18:15

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

24.07.2013 14:02

Соціальні мережі - головна причина для звільнення


Соціальні мережі - головна причина для звільнення

"Час, призначений для виконання робочих обов'язків, часто використовується нераціонально з боку деяких співробітників компанії. А це інтернет-серфінг по сайтах розважального характеру, спілкування з друзями та родичами в соцмережах, онлайн-ігри і т. д. Це є однією з частих причин звільнення недобросовісних працівників. Неповага до компанії є другим пунктом зі списку причин звільнень. До цього відноситься, як обговорення дій керівництва і компанії з колегами, так і недотримання конфіденційності внутрішньокорпоративної інформації".

Соціальні мережі та постійне проведення часу працівників у віртуальному середовищі є однією з причин їхнього звільнення з роботи. У багатьох великих компаніях навіть закривають доступ до соцмереж. Наклеп, плітки і негативні обговорення на адресу начальника і колег також можуть стати причиною звільнення. Відстороненням від роботи, аж до звільнення, може стати пошук нової роботи, про що дізналося керівництво.

До речі кажучи, експерти аналітичного відділу західної компанії Falcongaze провели дослідження, присвячене причинам, за якими керівництво найчастіше звільняло своїх підлеглих за 2012 рік. Самою незвичайною причиною для звільнення став пошук нової роботи під час основної роботи. Згідно з проведеним дослідженням, найпопулярнішою причиною для звільнень стало нецільове використання робочого часу та інтернет-трафіку. Соцмережі, а також витрата часу на читання новин, світських хронік та інших матеріалів, забарвлених "в усе жовте", інтернет-покупки, онлайн-ігри, спілкування з друзями і родичами, перегляд класичних фільмів і кінострічок фривольного змісту - все це стало для багатьох працівників переважною складовою трудових буднів. Так, за даними аналітиків в 2012 році 34% звільнень було пов'язані з банальним небажанням співробітників виконувати свої прямі службові обов'язки.

Обговорення керівництва і політики компанії стало причиною звільнення 19% співробітників - другий рядок рейтингу. Як виявилося, найбільше критики на свою адресу, а також на адресу своєї організації не терплять в компаніях, що займаються роздрібною торгівлею, і великих виробничих підприємствах.

Третє місце в списку причин для звільнень зайняв пошук нової роботи під час основний (13%). Складання та розсилка резюме, а також проходження інтерв'ю, займають чимало часу. Загальна мотивація співробітника при вирішенні залишити компанію стрімко падає, що позначається на продуктивності роботи. Роботодавців обурює і той факт, коли "раптово" співробітники що звільняються прихоплюють з собою клієнтські бази контактів, інформацію про нові розробки, що відбувається досить часто.

Серед звільнених 11% втратили своє робоче місце через хабарі. У дану категорію потрапило не тільки хабарництво в класичному вигляді, але і використання свого службового становища в особистих цілях. П'яте місце і ще одна причина - халатне поводження з конфіденційними даними. Співробітників, що позбулися своїх робочих місць через свою неуважність, згідно з даними Falcongaze - 10%. За "порушення внутрішніх правил компанії" за цей рік були звільнені 8%. До них відносяться ті, хто систематично запізнювався на роботу, прогулював її без пояснення причин, дозволяв собі некоректну поведінку з клієнтами і товаришами по службі.

На останньому місці (5%) у списку причин, по яких багато було звільнено у 2012 році, знаходиться намір співробітників поділитися з конкурентами розробками власної компанії на певних умовах, як правило, за оплату.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 957 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: