rss · Вівторок, 29.09.2020, 04:05

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.05.2011 21:41

Соцдопомогу нараховуватимуть на підставі вмісту холодильників

Разом з необхідними документами на отримання соціальної допомоги, громадяни повинні будуть подавати анкету домогосподарства за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

Кабінет Міністрів схвалив проведення в травні-липні експерименту в 3 областях  по непрямій оцінці доходів громадян для призначення соціальної допомоги. Про це йдеться в постанові Кабміну 448 від 27 квітня.

Зокрема, за пропозицією Міністерства соціальної політики експеримент буде проводиться у Луцькому районі Волинської області, Олександрійському районі Кіровоградської області, Ленінському та Кіровському районах Кіровограда та Корюківському районі Чернігівської області.

Уряд також затвердив порядок введення методів непрямої оцінки доходів громадян для призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років, на дітей одиноким матерям, малозабезпеченим сім'ям, субсидії для компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, побутового палива.

Згідно з порядком, громадянин, який звертається за призначенням соцдопомоги, разом з необхідними документами подає в управління праці та соціального захисту населення анкету домогосподарства та його членів за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

Зазначена в анкеті домогосподарства та його членів інформація, на підставі якої проводиться непряма оцінка доходу заявника, вноситься до бази даних органів праці та соцзахисту.

За результатами такої оцінки формується перелік заявників, інформація про доходи яких вимагає додаткової перевірки державним соціальним інспектором. У перелік заявників включається не менше 20% заявників, які мають найвищий показник доходу, розрахованого за методом непрямої оцінки, з числа заявників, дохід яких перевищує задекларований. У цей перелік також включаються заявники, дохід яких, розрахований таким методом, перевищує 130% задекларованого доходу.

Державні соцінспектори перевіряють достовірність повноти інформації про доходи та майно включених до переліку заявників і обстежують матеріально-побутові умови їх сімей. За результатами перевірки складається акт додаткового обстеження, майновий стан сім'ї за результатами обстеження оцінюється за бальною системою.

Якщо за результатами обстеження матеріально-побутових умов сім'ї або домогосподарства сума балів перевищує граничну, соціальна допомога призначається органом праці та соцзахисту на підставі рішення райадміністрації та виконавчого органу міської або районної ради, або ними створеної комісії. Мінсоцполітики доручено до 1 серпня проінформувати Кабмін про результати проведення експерименту.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1205 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
2
1 mr_smith • 22:07, 02.05.2011 • url Матеріал
facepalm
Значить якщо у немощних пенсіонерів у холодильнику буде десяток яєць від своєї курочки, баночка сметани, відерце картоплі на кухні зі своєї землі, то їм допомога не світить?
Краще б призначили подібний експеримент в межах верховної ради, міністерств та адміністрацій.
У людей, які прийматимуть подібні анкетки гіпертрофується ЧСВ.
Слідуючим кроком мабуть буде:
призначатимуть пенсію і зарплату за тією ж методикою - зайшов до хати - чистенько, телек стоїть, холодильник є, замість топчана диван - платити пенсії і зарплати тільки коли все продаси щоб не здохнуть.
Нардепи і діти чиновників під процедуру не потрапляють звичайно ж, їм допомога призначається однозначно, притому чим більше майна тим більша допомога - воно ж затрати на утримання майна зростатимуть.
avatar
2
2 Shooler • 14:08, 03.05.2011 • url Матеріал
А аналізи не потрібно здавати? Там більш правдива інформація буде відносно того коли і що поїв! >(
avatar
1
3 dyak • 22:56, 05.05.2011 • url Матеріал
Непрямі методи оцінки доходів чиновників я б підтримав і після цього переносити на простих людей а так черговий спосіб не дати допомоги
avatar
0
4 mr_smith • 23:05, 05.05.2011 • url Матеріал
Quote (3. dyak)
черговий спосіб не дати допомоги
згоден.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.216.28.250
Браузер:

Cайт живе: