rss · Неділя, 27.09.2020, 16:26

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

16.03.2011 15:35

Собака з Японії не кинула свого пораненого товариша на руїнах міста

Дві собаки породи бретонський спанієль дочекалися рятувальників на руїнах японського міста Міто в префектурі Ібаракі. Одну з тварин було серйозно поранено, але другий пес до кінця залишився зі своїм товаришем і привів рятувальників до пораненого друга.

Завдяки зусиллям японської організації підтримки і порятунку тварин, яка активно працює на території катастрофи, обидві собаки були врятовані і зараз оточені турботою в місцевому притулку для тварин.

Після землетрусу і самі японці, як і раніше тримаються з великою гідністю. Зовні можна подумати, що ніякої паніки немає. Ведуть себе японці дуже дисципліновано, виконують всі прохання влади і рятувальників. Завдяки цьому вдається уникнути серйозних проблем, які виникли б разом з панікою в будь-якій іншій країні світу. Мародерство, заворушення, масове божевілля японцям не загрожують.

У коментарях до відео йдеться про те, що рятувальникам знадобилося кілька годин, для того, щоб дістатися до собак, одна з яких була доставлена ​​до притулку, а інша - до ветклініки.

Підпис під відеозаписом повідомляє про те, що в Японії розпочато збір коштів на допомогу тварин, що стали бездомними після землетрусу і цунамі.

У Токіо на станції Сібуя є пам'ятник собаці Хатіко, яка в 20-х роках минулого століття кожен день приходила сюди і чекала свого господаря протягом багатьох років, навіть після його смерті, до кінця свого життя.

Про цю історію в 2009 році був знятий фільм "Хатіко: найвірніший друг" з Річардом Гіром у головній ролі. Місце перед пам'ятником вірній собаці - одне з найпопулярніших для зустрічі в Токіо.

Категорія: Світові новини · Переглядів: 1584 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/6
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 mr_smith • 16:13, 16.03.2011 • url Матеріал
Хто ж ще продемонструє людям людяність, як не собаки...
avatar
2
2 Shooler • 20:20, 16.03.2011 • url Матеріал
Чем больше знаю я людей - тем больше нравятся собаки...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.50
Браузер:

Cайт живе: