rss · П'ятниця, 18.09.2020, 13:07

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

21.10.2009 12:02

Смартфони беруть гігагерцовий бар'єр.

Сімейство процесорів Armada побудовано на ARM-архітектурі і включає в себе чотири чіпа. Основний інтерес представляють гигагерцевий Armada 600 і Armada 1000 з робочою частотою 1,2 GHz. Як стало відомо, процесор з індексом 600 буде ставитися на смартфони нового покоління, а його більш потужним двоядерним побратимом оснастять ігрові консолі і настільні комп'ютери.

За заявою виробника, чіпи підтримують режим full-HD 1080p і можуть оснащуватися графічним акселератором і підтримувати 3D-графіки. Крім того, вони сумісні з популярними стандартами оперативної пам'яті DDR2 і DDR3 і споживають мало електроенергії. 

Необхідно відзначити, що в даний час смартфони обходяться значно менш потужними чіпами. Так, знаменитий iPhone 3GS і новітній Motorola Droid задовольняються процесорами в 600 MHz. Скласти конкуренцію марвелловській "армаді" зможуть поки хіба що Toshiba TG01 і Acer Liquid з гігагерцовими процесорами Qualcomm Snapdragon. 

Як розповіла виконавчий директор Marvell Сіхат Сутарджа, компанія купила бізнес з виробництва комплектуючих для мобільних телефонів у 2006 році і з тих пір випускає процесори для комунікаторів BlackBerry. Але ще вісім років тому Сутарджа схвалив надсекретний проект розробки ARM-процесорів, в результаті якого і з'явилося Armada.

Тепер Marvell сподівається використати свої процесори більш ніж 50 різних пристроях - від принтерів і е-рідерів до ігрових консолей, нетбуків та Неттоп. "Сьогодні у нас є 1,2 GHz, наступного року ми будемо мати двухгігагерцевий процесор", - заявив директор Marvell.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1425 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: