rss · Понеділок, 18.02.2019, 18:14

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

07.07.2013 15:23

Слінгоманія: мамам на замітку


Слінгоманія: мамам на замітку

Насправді слінг - дуже давнє пристосування для носіння дітей від народження до 2-х років. Це чудо-пристосування позбавить вас від болів в спині при постійному носінні дитини. Разом зі слінгом ви зможете займатися своїми справами, а малюк завжди буде з вами, задоволений і життєрадісний.

А тепер трохи про тонкощі і особливості слінгу. Отже, як надягати слінг?
 
Кінець лямки і кишенька зазвичай знаходиться спереду, подушка лягає на плече. Розправте подушку під кільцями. Покладіть внутрішній бортик, як ніби «обнявши себе». Розправте слінг по ширині.
 
Слінг зручний - конструкція слінгу симетрична, так що ви можете надягати його на будь-яке плече. Обидва краї клаптя спеціально не зшиті, і їх можна регулювати незалежно один від одного. Ось так малюк лежить в слінгу, як у колисці.
 
Важливо! Розгорніть клапоть так, щоб класти дитину не по довжині, а по ширині.
 
Слінг дуже зручний для годування і заколисування дитини:
 

  • для додання горизонтального положення, відпустіть лямку вільніше;
  • для більш вертикального положення - лямку слід затягнути сильніше;
 
коли дитина заснула, обережно зніміть з себе слінг, уклавши малюка на ліжечко разом зі слінгом.
 
Дуже великий плюс слінгу молода матуся відчує при годуванні. Наприклад, ви можете погодувати малюка грудьми, перебуваючи поза домом, а клапоть вкриє вас від нескромних поглядів.
 
Можна також носити слінг «сердечко до сердечка» (від 3-4 місяців). Отже, покладіть дитину на ліве плече, підтримуючи його лівою рукою, відтягніть край клаптя, накрийте їм дитину. Злегка нагніться вперед і, правою рукою підтримуючи малюка, лівої просуньте його ніжки під нижній край клаптя.
Важливо! Поки дитина ще самостійно не сидить - опора в цьому положенні повинна бути по всій довжині спинки, як ви тримаєте малюка на руках.
 
Мами, не поспішайте відразу класти дитину в слінг! Спочатку потренуйтеся самі, можна взяти ляльку, м'яку іграшку і спробувати - навчитися одягати слінг, регулювати довжину, поекспериментувати з різними положеннями. Практика в цій справі дуже важлива.
 
Прання. Для прання слінгу в машинці - розправте слінг в пряме полотно. Через кільця просуньте м'яку подушечку під плече, так, щоб кільця виявилися з усіх боків оповиті м'якою тканиною і не билися об стінки пральної машини.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 880 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: