rss · Четвер, 29.10.2020, 07:37

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

12.04.2010 13:25

Складено список найдурніших виправдань порушників правил дорожнього руху.

Один чоловік заявив, що не слід було виписувати йому штрафну квитанцію за паркування в недозволеному місці, оскільки він спав на задньому сидінні автомобіля, накрившись ковдрою з головою, і можна було розбудити його і попросити переставити машину. Інший порушник сказав, що зупинився в недозволеному місці, тому що його собаці треба було терміново сходити в туалет. 

Жінка, яку зловили на тому, що вона не пристебнула ремені безпеки, сказала, що працює стриптизеркою, а ремінь чіпляється за її пірсинг. Ще один порушник заявив, що розігнав автомобіль до високої швидкості, щоб літаюча навколо його голови бджола відстала і залишилася в районі задніх сидінь. 

Один припаркуватися в недозволеному місці британець пояснив це тим, що його загіпнотизували. Інший водій, оштрафований за надто швидку їзду, сказав, що прилади зафіксували не швидкість його автомобіля, а швидкість літака, що пролітав у цей момент. 

У список виправдань порушників потрапили також цуценята, папуги, НЛО, сварливі тещі і погана погода. Представники окружної адміністрації відзначили, що жоден з цих факторів не є поважною причиною для порушення правил дорожнього руху.
Категорія: Курйози · Переглядів: 1408 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: