rss · Неділя, 25.10.2020, 20:12

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

22.12.2010 22:09

Шкільний дослід: доведено шкідливість чіпсів і сухариків

У дніпропетровській школі № 25 вчитель хімії разом з учнями вирішили провести незвичайний експеримент з улюбленою їжею школярів - чіпсами та сухариками. Як піддослідних вибрали 12 гризунів. Їх розділили на чотири групи: одних годували чіпсами, других - сухариками, третім у їжу насипали підсилювач смаку глутамат натрію (Е621), який виробники додають у ковбаси і у фастфуд, а четвертих годували зерном, овочами та фруктами. «Коли дітям кажеш, що чіпси шкідливі для здоров'я, вони все одно їх їдять, - стверджує вчитель хімії та основ здоров'я Тетяна Дейнега. - Я вирішила, що діти повинні побачити на власні очі, що буде відбуватися зі здоров'ям гризунів після вживання сухариків і чіпсів».

За словами Тетяни Дейнеги, щури, яких годували сухариками, на двадцятий день стали одна за одною вмирати. Перед смертю вони осліпли і облисіли. Пізніше експертиза показала - тварини померли від цирозу печінки, серйозного порушення травлення і сітківки ока.

 «Печінка цих тварин стала жовтуватою. Це означає, що її клітини стали наповнюватися жировими крапельками і гинути», - пояснив кандидат ветеринарних наук Валентин Єфімов. Не кращий стан був і у тих щурів, які їли сухарі. Гризуни з третьої групи, їли їжу, приправлену глутаматом натрію, стали агресивними і залежними. І лише ті, хто харчувався зерном та овочами, відчували себе чудово. Після експерименту школярі повідомили, що чіпси і сухарики більше ніколи не будуть їсти. «Мені дуже шкода щурів, але продукти, якими ми їх годували, вживають і люди, а людей мені шкода ще більше», - розповіла школярка Марія Каширіна.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 8233 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 4.0/17
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 el_Chupacabra • 10:56, 23.12.2010 • url Матеріал
Щось подібне тут уже друкувалось ))
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.232.146.112
Браузер:

Cайт живе: