rss · Вівторок, 19.02.2019, 03:49

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

25.06.2013 14:35

Що чекає нас у новому сезоні «Величного століття»


Що чекає нас у новому сезоні «Величного століття»

В кінці третього сезону «Величного століття» улюблені глядачам персонажі залишають серіал. Загинула Нігяр, кинувшись зі скелі, померла Хатіжде Султан, звівши рахунки з життям, Шах Султан покинула столицю, Малкочоглу Балі Бей, знайшовши Хюррем Султан, сів на свого коня і відправився в рідні краї. У довершення, через інтриги Махідевран Султан трагічно загинув Шехзаде Мехмет. Проте найбільшим ударом для шанувальників «Величного століття» став відхід з серіалу Мер'єм Узерлі. Серіал покинули головні герої, і у глядачів виникає цілком закономірне питання: «На кого ж дивитися далі?».

У четвертому сезоні глядачі стануть свідками жорстокої боротьби за Султанат. Нас чекає багато смертей, однак лише деякі помруть своєю смертю, багатьох чекають накази Султана Сулеймана або трагічні смерті. Ми побачимо нових героїв, які вступлять на стежку війни з Хюррем Сутлан. Фатьма Султан, сестра Сулеймана, продовжить незавершену справу своїх сестер. Однак у неї нічого не вийде, і вона з ганьбою залишить палац. Чоловіка Фатьми, Кара Ахмет Пашу, призначать Великим Візиром, однак після інтриги Хюррем і Рустема, він буде страчений за наказом Сулеймана. До всього іншого, плести інтриги проти Хюррем будуть Махідевран Султан і Шехзаде Мустафа.

Ми станемо свідками того, як місяцеподібна Міхрімах Султан поступово буде закохуватися в свого чоловіка. Разом зі своєю матір'ю вона докладе всіх зусиль, щоб Рустема призначили Великим Візиром. А після призначення Міхрімах буде відчувати себе могутньою і непереможною! Однак вороги не будуть сидіти, склавши руки. Вони спробують внести розлад між подружжям. Рустем Паша потрапить у підлаштовану йому хитру пастку. Однак після того як правда розкриється, Міхрімах ще з більшою любов'ю буде відноситися до Рустема!

Нас чекає безліч нових любовних історії, нових інтриг, а в кінці серіалу перед нами постане новий Султан - Султан Селім II!

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1497 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.210.61.41
Браузер:

Cайт живе: