rss · Вівторок, 20.10.2020, 05:48

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

28.07.2010 03:24

Шари в Інтернеті можливо більше не буде.

Гендиректор Української асоціації видавців періодичної преси Олексій Погорєлов називає рішення Ділової столиці виправданим на 100%.

«Безумовно, кількість читачів скоротиться, - переконує він. - Але чим раніше буде обмежена "шара" в інтернеті, тим краще заживуть ті видавці, які випускають якісний контент», - вважає він. 

Ділова столиця не першою виступила з введенням плати за матеріали. Досвід її попередників у цьому напрямі великих успіхів не приніс. Протягом шести років Компаньйон експериментує з мікроплатежами, і зі стимулюванням продажів.

«На підставі цього досвіду можу сказати, що вкрай невелика кількість користувачів ділової, аналітичної інформації сьогодні готові платити за контент», - говорить Ірина Бондаренко, маркетинг директор Сompanion group.

Втім, в Діловій столиці підкреслюють, що спочатку не планували заробляти на платі за онлайн-матеріали і лише намагаються таким чином повернути собі передплатників.

Але наскільки правильні методи обрало видання? У рейтингу Bigmir у своїй категорії сайт ДС далеко не на перших позиціях. «Від такого кроку, безумовно, впаде кількість відвідувань, що вплине на доходи від реклами. Особисто для мене і для нашого сайту останнє - пріоритетніше», - відзначає Андрій Гоголєв, головний редактор газети Коммерсант-Україна. 

За словами Гоголєва, його видання не буде робити нічого подібного і навіть ніколи не обговорювали таку можливість. Вводити плату за онлайн-контент чи ні - кожне видання має вирішити для себе самостійно. «Адже можна не заробити ні копійки і втратити 5 грн, а можна і навпаки», - резюмує Гоголєв. 

«Єдиний шанс щось отримати на продажу контенту в онлайні існує в тому випадку, якщо сайт надає ексклюзивну інформацію: аналітику або маркетингові дослідження. Так робить, наприклад, сайт mаrkеtіng.vс. І навіть від його передплати багато бізнесменів відмовляються. Онлайн вбиває шару», - зазначає Віталій Максимов, екс PR-директор видавництва Економіка (Дєло, Інвест-газета). 

Незважаючи на скептичне ставлення до подібних ініціатив, відмовлятися від них видавці не збираються.

«Станом на нинішній рік в Україні кількість користувачів ділових ЗМІ, готових купувати інформацію за гроші, - не більше 1000, - оцінює Бондаренко. - Але ми будемо продовжувати розвиток у напрямку платного доступу - нові пропозиції плануємо запустити вже в кінці цього або на початку наступного року. Це може бути унікальна база персоналій, інформація за сегментами, якісь спеціальні добірки. Зрозуміло, плата буде стягуватися не за весь контент ». 

Бондаренко бачить у таких продажах перспективу. Єдине але в цьому питанні - це ціноутворення. «Традиційно, онлайн сприймається клієнтами як більш дешевий, ніж паперовий, а це - не зовсім правильно", - резюмує вона.

Відзначимо, на минулому тижні конкурент британській The Times, газета The Guardian, оприлюднила результати дослідження компанії Hitwise, згідно з якими відвідуваність сайту The Times за два тижні після переходу на платну платформу впала на 67%, і в найближчі дні газета може втратити близько 85% своїх читачів і більше 90% трафіку. Представники News Corp цю інформацію не прокоментували.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1409 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 mr_smith • 03:27, 28.07.2010 • url Матеріал
Нехай роблять платним і, як завжди, з"явиться безліч сайтів, які те саме будуть публікувати на шару під лозунгом "Тут безкоштовні новини", звичайно що підніматимуть на рекламі гарні гроші, а от платники кусатимуть ...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: