rss · Четвер, 18.10.2018, 19:08

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

25.07.2013 19:44

Шахраї вкрали у клієнтів «ПриватБанку» понад 100 тис. грн


Шахраї вкрали у клієнтів «ПриватБанку» понад 100 тис. грн

На Луганщині судять шахраїв, яким вдалося обдурити 40 клієнтів одного з провідних банків країни. Подробиці розповіли в прес-службі обласної міліції.

Зокрема, як заявили в прес-службі, на розгляд до Перевальського районного суду передано два кримінальні провадження щодо шахраїв, яким вдалося обдурити 40 клієнтів "ПриватБанку" на суму більше 127 тис. гривень.

"Фігуранти цих справ - члени ОЗУ, які протягом довгого часу обманювали клієнтів ПриватБанку", - говорять в прес-службі, посилаючись на слова першого заступника начальника обласної міліції Станіслава Дикого.
Під час скоєння злочинів всі учасники ОЗГ перебували в місцях позбавлення волі, причому всі в різних. У той же час їм це не завадило.

"Їх задум був простий. Знаходячи на сайтах оголошення про продаж того чи іншого товару, вони дзвонили за вказаними телефонами, виявляючи бажання купити запропоноване. У розмові з'ясовували, чи є у власників картки ПриватБанку", - говорять в прес-службі.

Отримуючи позитивну відповідь, вони переконували потенційних жертв подзвонити в банк і замовити послугу "Екстрені гроші", а потім повідомити їм секретний код, нібито для того, щоб перевести гроші на картку.
"Багато "купувалися" і повідомляли їм код. Ті ж, у свою чергу, могли спокійно без картки знімати в банкоматі чужі гроші", - зазначають у прес-службі.

Коли злочинці дізнавалися код, вони повідомляли його своїм знайомим, ті в свою чергу просили про допомогу сторонніх людей. Не знаючі нічого люди вирушали до банкомату, де і знімали через послугу "екстрені гроші" чужі кошти. Після чого гроші передавалися знайомим чи рідним злочинців, а ті вже передавали гроші в колонію.

Крім послуги "Екстрені гроші", злочинці також використовували і послугу "Приват24". Для цього їм треба було лише номер мобільного телефону, банківської картки та ім'я і прізвище клієнта.
Завдяки цим двом "ноу-хау" злочинцям вдалося збагатитися на 127 тис. гривень.

Злочинцям у заволодінні чужими коштами сприяло те, що ці дві послуги, які надаються "ПриватБанком" особливо нічим не захищені.

Шахраям вдалося за кілька місяців привласнити 127 тис. гривень.

Їх подальшу долю визначить суд.

Категорія: Новини України · Переглядів: 911 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.89.34
Браузер:

Cайт живе: