rss · Понеділок, 21.09.2020, 12:02

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

17.05.2010 15:43

Семиноженко: Про демонтаж пам'ятника Сталіну повинна вирішити громадськість

Питання демонтажу пам'ятника Йосипу Сталіну в Запоріжжі має вирішувати громадськість, заявляє віце-прем'єр міністр України Володимир Семиноженко.

"Ви знаєте, які були висловлювання мера, губернатора і громадськості Запоріжжя. Думаю, що це питання має вирішуватися громадськістю", - сказав Семиноженко в суботу в інтерв'ю журналістам по закінченню церемонії покладання вінків до пам'ятника жертвам політичних репресій у Національному історико-меморіальному заповіднику Биківнянські могили .

"Ви знаєте ці події ... знаєте моє ставлення до будь-яких рішень, які розпалюють політичну ситуацію в Україні. А у нас зараз завдання інше - консолідувати Україну ... розхитування потужного корабля під назвою Україна нікому не можна дозволити", - наголосив віце-прем'єр. 


При цьому він запевнив, що буде зроблено все, "щоб не було ніяких провокативних речей, які навмисно робляться проти України".

Під час відкриття пам'ятника померла жінка пенсійного віку. За попередніми даними від серцевого нападу. Крім того, ще дві людини - літній чоловік і жінка були госпіталізовані з місця події. Їм стало погано прямо під час відкриття пам'ятника.
Категорія: Новини України · Переглядів: 904 · Додав: el_Chupacabra
Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 5
avatar
1
1 el_Chupacabra • 15:47, 17.05.2010 • url Матеріал
І от що сказати з цього приводу?.. Ну не козли, а?
avatar
1
2 mr_smith • 18:07, 17.05.2010 • url Матеріал
Одні маразматики поставили собі цяцьку для самозадоволення (по іншому вже не збуджуються), а інші людям нав"язують якесь вирішення неіснуючої проблеми. А ту каменюку знести.
Цікаво чому саме Джугашвілі поставили, що уже дідусь Ленін Ульянов не котується у комуняк? Кожен член компартії був сексотом КГБ і це пояснює чому зараз робляться якісь дешеві провокації. Нехай ще Наполеону поставлять, теж був великим полководцем і бла бла бла.
avatar
3
3 Серж • 18:49, 17.05.2010 • url Матеріал
Хочу матюкатись до крику. Джугашвілі зробив більше лиха, горя своему народові а ніж всі правителі разом взяті починаючи із князів. То може за це йому комуняки памятник поставили.? За те що він досхочу познущався над своїм народом!!! В такому разі всіх цих старперів потрібно віддати під суд як ВОРОГІВ НАРОДУ і зробити над ними теж саме що вони зробили з нашим людом. Аж самому бридка стало. ФФФФУУУУУУ комунякам.
avatar
2
4 el_Chupacabra • 19:00, 17.05.2010 • url Матеріал
Тут маємо або товстий троллінг, або демонстрацію зверхньості до націоналістів. Мовляв: "Куріть бамбук, придурки - робимо, що хочемо"
А Наполеону не поставлять - як же, напав на "Вєлікую Русь" у 1812 році (наші прапрапрадіди мають пам"ятати). І пофіг на його заслуги перед французьким народом.
Давайте заагітуємо Ізраїльтян поставити пам"ятник Гітлеру - він же неоднозначна особистість!" Він же за кілька років підняв Германію з цілковитої руїни до наддержави! Він же косвєнно сприяв тому, що евреї, нарешті, повернулися на історичну Батьківщину після двохтисячорічного безземелля!..
Козли ці комуняки, короче...
avatar
2
5 dyak • 21:53, 17.05.2010 • url Матеріал
Безумовно це демонстрація сили і крім того провокація в надії підштовхнути патріотів до непродуманних дій.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.205.93.2
Браузер:

Cайт живе: