rss · Середа, 21.10.2020, 07:55

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

13.03.2012 22:57

Селищний голова Червоного ініціює проведення місцевого референдуму

2 березня 2012 року у Червоному відбулись збори жителів селища. Серед гостей заходу присутніми були голова Андрушівської районної ради О.В. Мельник та новообраний депутат райради від смт. Червоне, директор цукрового заводу, О.В. Кирилюк.

Гарячими були дискусії з приводу функціонування дитячих садочків "Калинка" та "Горобинка" - батьки дітей висловлювали обурення у зв'язку з закриттям дошкільних закладів влітку. Порушувались питання і про роботу Червоненської дільничої лікарні та Червоненської загальноосвітньої школи, на базі якої планується створення освітнього округу.

Та найбільш гарячою темою було функціонування Червоненського селищного ринку. Директор КП "Червоненський селищний ринок" О.С. Журбіцький у своїй доповіді про роботу базару звернув увагу на те, що частина підприємців звернулась до нього з прохання перенести базарний день в Червоному з неділі на суботу. З аналогічним проханням до селищного голови та громади звернувся і настоятель червінського храму о. Володимир (мовляв, так збільшиться кількість віруючих на недільній службі). Зрештою голова Червоного Ю.В. Ящук виніс на голосування присутніх жителів ініціативу проведення місцевого референдуму з даного питання, яка була практично одноголосно підтримана.

P.S. Оскільки я відкрито виступив проти ініціативи голови - проведення референдуму - поясню свою точку зору. Стаття 11 Закону України "Про всеукраїнський та місцевий референдуми" гласить: "Підготовка і проведення всеукраїнського референдуму здійснюється за рахунок республіканського бюджету, місцевих референдумів - за рахунок відповідних місцевих бюджетів". Таким чином, враховуючи катастрофічне безгрошів'я селищної ради, задум п. Ящука вважаю не більше ніж демагогією.

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1564 · Додав: stem_ua_doktor
Рейтинг: 5.0/6
Популярні новини:
Всього коментарів: 8
avatar
3
1 dyak • 22:46, 14.03.2012 • url Матеріал
Запитувати людей це нормально. Затрати на демократію це завжди добреі. Впевнаний , що в селищному бюджеті достатньо статей які можна зменшити інакше б бюджет села не був секретним документом
avatar
3
2 stem_ua_doktor • 23:24, 14.03.2012 • url Матеріал
Абсолютно згоден з тим, що мешканців запитувати необхідно, проте не шляхом референдуму. Проведення референдуму обійдеться не в одну тисячу гривень. На мою думку доцільніше кожному депутату селищної ради провести опитування жителів своєї вулиці і таким чином досягти консенсусу. А на зекономлені кошти не закрити влітку дитячий садочок або зробити освітлення на кількох вулицях.
avatar
2
3 dyak • 00:10, 15.03.2012 • url Матеріал
Депутати сьогодні практично призначаються і тому довіри до них мало. Грошей на референдум паралельно з виборами до ВР піде не багато. Переконаний що в бюджеті села достатньо резервів для проведення референдуму
avatar
2
4 dyak • 00:18, 15.03.2012 • url Матеріал
Quote (2. stem_ua_doktor)
А на зекономлені кошти не закрити влітку дитячий садочок або зробити освітлення на кількох вулицях.
ДитячІ садочки , лікарня та школа це ті установи за діяльність яких відповідає держава і якщо вони закривались це позор влади. Якщо немає коштів на дитсадок закрийте на місяць сільську раду
і
avatar
2
5 el_Chupacabra • 17:30, 15.03.2012 • url Матеріал
Quote
звернувся і настоятель червінського храму о. Володимир (мовляв, так збільшиться кількість віруючих на недільній службі)

Ще раз впевнююсь, що віра і розум поняття не сумісні. Кількість віруючих на недільній службі напряму залежить від наявності базару. Якщо базар буде в суботу, в церкву будуть ходити лише самі упороті.
А референдум, що ж - нехай проводять, хоча й сенсу в цьому не бачу. Більшість підтримає недільний базар.
avatar
-1
6 Gabber • 18:08, 15.03.2012 • url Матеріал
Quote (5. el_Chupacabra)
Якщо базар буде в суботу, в церкву будуть ходити лише самі упороті.

Это 5! ^_^
avatar
2
7 Shooler • 02:15, 24.03.2012 • url Матеріал
Чесно кажучи я щось не зовсім розумію хід логіки. Підприємці звернулися перенести на суботу? Втомилися заробляти чи свій профком зробили і вихідний вимагають? Якось нелогічно. Люди поки звикнуть, то це ж в збитки вильється точно... Щось тут не те... зміни то добре, але такі... мені незрозумілі поки що.
avatar
2
8 DmitriyLEV • 13:24, 08.06.2012 • url Матеріал
Батюшка відмолив декілька грішків директору базара і той почав під його дудку (вірніше кадило) витанцьовувати.. . Потім проводи на вівторок перенесуть... А там і Івана Купала відмінять...Бо св'ято не християнське... Як на мене неділля це і є для того, щоб по базарі повештатись, а той хто має Бога в серці то той і в середу до храму піде і не треба спикулювати вірою народу...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.85.115
Браузер:

Cайт живе: