rss · П'ятниця, 22.02.2019, 14:28

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

05.07.2013 18:41

Секрети користувальницьких угод Apple


Секрети користувальницьких угод Apple

Чи завжди ви читаєте угоду користувача перед установкою чергової гри або програми на свій комп'ютер? Вважаю, навіть найсміливіші обмежуються вивченням кількох речень, особливо якщо обсяг документа перевищує кілька сторінок. І дуже даремно, оскільки подібні угоди деколи приховують вельми цікаві пункти.

Днями наші колеги з порталу Cult Of Mac уважно вивчили угоду користувача до програми iTunes. Начебто одне з найнешкідливіших програм для прослуховування музики і синхронізації iOS-пристроїв, ну що там можна знайти? Виявляється, встановлюючи iTunes на свій комп'ютер, ви підписуєтеся під досить незвичайними зобов'язаннями.

Наприклад, вам забороняється використовувати iTunes для розробки і виробництва різного виду зброї - від ядерної до біологічної. Цікаво, яким чином стандартний додаток від Apple можна перетворити на програму запуску ядерної ракети? Але якщо корпорація згадує даний пункт в своїй угоді, значить для цього є прецеденти.

Можливо, таким чином технологічний гігант хоче убезпечити себе від різних претензій з боку влади у разі порушення цього договору. З одного боку, все це звучить просто смішно, але в час, коли проблема загрози з боку терористичних організацій стала мало не найактуальнішою, додаткові запобіжні заходи явно не будуть зайвими.

Зізнаюся, я теж вкрай рідко читаю користувача угоди - тільки при установці програм з неперевірених джерел. Цікаво, якби Apple додала в свій договір пункт на кшталт «Ви зобов'язуєтесь виплачувати один долар на місяць за користування iTunes», хтось би це помітив? Зрозуміло, тут у гру вступає відповідність угоди законодавству Сполучених Штатів, проте в теорії таке цілком ймовірно.

Безумовно, всі договори Apple створюють одні з кращих спеціалістів у світі, тому їм напевно можна довіряти. Але великі компанії радять читати угоди не просто так: ви можете підписатися під тим, що ніколи не захотіли б робити в здоровому глузді. І як потім бути?

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 839 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.226.208.185
Браузер:

Cайт живе: