rss · Середа, 28.10.2020, 23:39

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.11.2009 20:36

Санстанція і медицина сперечалися про епідемію в Бердичеві.

На засіданні виконкому Бердичева з доповіддю виступив головний лікар міста, Терефеев Анатолій Миколайович. Він розповів, що у зв'язку з прийнятими профілактичними заходами, випадків захворювань на каліфорнійський грип в Бердичеві ще не було. А ось людей, які захворіли на грип простим, не бракує. Правда, про епідемію говорити поки рано. А для запобігання їй було прийнято ряд відповідних заходів. У центральній лікарні створено спеціальну оперативну групу, весь медперсонал забезпечений захисними пов'язками. У стаціонарі обмежений доступ родичів до хворих. Медичні заклади працюють в шестиденному режимі, а в неділю обов'язково працює черговий лікар, який теж може проводити огляд. 


Крім того, для амбулаторій надано додатковий транспорт, що теж дає свої позитивні результати, по місту працює шість бригад швидкої допомоги. Правда, є невелика проблема з ліками в Бердичевских аптеках. Але в лікарнях є всі необхідні медикаменти для повноцінного лікування пацієнтів. І навіть більше: були закуплені спеціальні комплекти для визначення, яким саме грипом захворів чоловік.

У разі епідемії, на допомогу медикам центральної лікарні підключаться і лікарі з госпіталю, і студенти Бердичівського медичного коледжу.

Відразу ж після головного лікаря з доповіддю про проведені профілактичні заходи виступили представники санстанції. За їх даними ситуація не виглядає так райдужно, як її описав пан Терефеев, і Бердичів вже переступив епідеміологічний пороговий бар'єр. Але говорити про серйозність ситуації, звичайно, ще рано. Так як збільшення кількості хворих, які звернулися до медичних установ, може бути пов'язане з панічним настроєм населення, і збільшення кількості приїжджих молодих людей у зв'язку з тривалим карантином.

Також представники санстанції проводять щоденний моніторинг, дані якого відправляються в область, проводяться рейди по торгових точках міста, серйозних порушень поки не виявлено. Мер міста задав питання про дезінфекцію транспортних засобів, які займаються пасажирськими перевезеннями. Санстанція зізналася, що поки такої профілактикою їх співробітники не займалися. Але обіцяли в терміновому порядку виправити недопрацювання.

Як видно, медичні та санітарні служби міста щосили працюють з нерозповсюдження інфекції в нашому місті. Ось тільки кількість хворих все збільшується і збільшується. Та й дані у служб щось трохи розходяться ...
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1493 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: