rss · Вівторок, 29.09.2020, 16:39

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

13.02.2011 03:30

Самотність - проблема, спасіння чи стиль життя?

Що ж розуміти під поняттям самотність? З енциклопедії та соціальної мережі ви можете дізнатись, що самотність — це соціально-психологічне явище, емоційний стан людини, пов'язаний з відсутністю близьких, позитивних емоційних зв'язків з людьми та / або зі страхом їх втрати.

А з власного досвіду можу зауважити, що самотність, як і кохання, не знає вікових обмежень, їй все одно до вашого статусу в суспільстві, матеріальних надбань чи місця проживання. Вона може застати вас у самий неочікуваний момент, а цілком можливо, що уже не перший рік, самотність живе з вами в одному домі, ходить з вами на роботу і навіть не залишає при спілкуванні.

Здебільшого суспільство вбачає у самотності лише проблему, проте є і інший бік медалі, багатьом незрозумілий. Є особистості, для яких самотність - невід’ємна частина життя. Це або вольові самодостатні люди, або ж люди повні комплексів. Перші зазвичай не можуть миритись з недоліками оточуючих, другі - зі своїми. Можлива «тимчасова» самотність, як я її називаю, яка виникає при втраті близької людини, розчаруванні чи інших неприємних змінах у звичному житті.

Самотність — поширене явище у великих містах, де спілкування з різними людьми відбувається короткочасно і поверхнево, а часу на встановлення міцніших стосунків просто не вистачає.

Часто виходить так, що, якщо вже ти не з нами, то значить - ти проти нас. Ця вбивча логіка суспільства часто заганяє самітників у глухий кут. Так, наприклад, за висновками одного соціологічного дослідження, що проводила газета «Дейлі телеграф», суспільство Великої Британії - найбільш індивідуалістичне. Індивідуальність, тобто, несхожість на інших, визначається ними як егоїзм у суспільстві. Британці надають перевагу колективізму. Час від часу це схвально, але такий напружений процес, як у даної країни, руйнує людську індивідуальність.

Чи звертали ви увагу на скарги моделей, співаків, акторів та інших відомих людей, які живуть публічним життям? Вони стверджують, що чим більше було у них шанувальників, тим щільніше огортало їх відчуття самотності.

До якого б випадку ви не віднесли себе, пам'ятайте: самотність - це ще не вирок. Завжди можна знайти вихід. Якщо ви маєте багато друзів, але все ж відчуваєте себе самотньо, - поділіться цією проблемою. Ви можете звернутися до психолога, пошукати людей із схожою проблемою в мережі, візьміть відпустку чи розвійтеся після робочого дня, знайдіть собі хобі, бо ж, цілком можливо, що відчуття самотності – це індикатор якихось ваших потреб, які ви ще не задовольнили, або ж придбайте домашню тваринку.

Якщо ж ви самотні через те, що не можете налагодити контакт з іншими, загляньте у себе, подумайте, що саме у вас не сприймається людьми. Займіться самовдосконаленням.

Та якщо вам подобається відчуття самотності, не намагайтесь змінити свої звички тільки тому,що це не правильно сприймуть. Можливо, в тиші та спокої ви віднайдете себе.

Інна Пально ©

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 2348 · Додав: InRocks
Рейтинг: 5.0/8
Популярні новини:
Всього коментарів: 11
avatar
4
1 mr_smith • 04:05, 13.02.2011 • url Матеріал
Дуже цікава і чудова стаття. Пізнав багато корисного. Сподіваюсь ще будуть цікаві публікації. glasses
avatar
5
2 InRocks • 11:51, 13.02.2011 • url Матеріал
Дякую, мені приємно, що моя праця отримала позитивну оцінку.
Будуть sontse
avatar
5
3 kit • 12:00, 13.02.2011 • url Матеріал
Cамотність корисна....але в невеликих дозах і... іноді)) psih
тому що часом, коли в людини якісь труднощі або проблеми, краще, мабуть, на самоті не лишатися stena :)
avatar
4
4 InRocks • 17:23, 13.02.2011 • url Матеріал
Ну бачиш, кіт, тут також не все так однозначно. Дехто полюбляє вирішувати ці труднощі і проблеми коли не потрібно відволікатися на інших... tuktuk
avatar
3
5 dyak • 19:35, 13.02.2011 • url Матеріал
Залишатись на самоті необхідно кожному самотність це проблема яка виникає коли у людини немає цілі яка її обєднує з іншими людьми
avatar
3
6 mr_smith • 00:57, 14.02.2011 • url Матеріал
Quote (5. dyak)
Залишатись на самоті необхідно кожному
я б сказав, що у кожного повинен бути свій особистий простір, куди іншим дзусь. Є люди яким і особистий простір нібито не потрібен. А от самотність це біч нашої епохи, доречі саме інтернет допомагає самотнім людям знайти одне одного в наш час, але і не тільки інтернет на щастя.
avatar
3
7 dyak • 10:29, 14.02.2011 • url Матеріал
Я не погоджуюсь , що самотність це проблема сучасності. Хіба не самотність погнала графа Толстого в подорож ціль якої і сьогодні не зовсім зрозуміла. Хто із геніальних людей минулого був не самотній ? Самотність це частина життя і і зовсім не хвороба але переконаний , що вона має бути не все життя.
avatar
2
8 BACS • 21:57, 14.02.2011 • url Матеріал
ух ти! клас!! у нас пішли статті своїх користуваччів!!! та ще і які статті!!! не то шо я просто копіпащу... класнасна стаття!!! ^_^
avatar
3
9 InRocks • 22:04, 14.02.2011 • url Матеріал
Щиро дякую! sorom Це по-суті моя перша стаття...
avatar
3
10 Shooler • 21:18, 17.02.2011 • url Матеріал
Я так зрозумів - будь простішим і до тебе потягнуться люди! - тоді і самотності не буде коли у вас гостити довго.
avatar
2
11 InRocks • 01:50, 22.02.2011 • url Матеріал
Теж вірно, я думаю.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.71.23
Браузер:

Cайт живе: