rss · Понеділок, 21.09.2020, 02:19

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

23.05.2011 01:24

Розгул червінки у Червоному

Отже, що таке краснуха? Чому у нас епідемія, в той час як у США, країнах Європи дане захворювання практично не реєструється?

Краснуха (червінка, rubella - для знавців латини нашого сайту) - гостра інфекційна хвороба, яка характеризується незначною або помірною інтоксикацією, дрібним плямисто-папульозним висипом та лімфаденопатією.

Викликається вірусом з групи міксовірусів.

Джерелом інфекції є хвора людина. Найбільш заразна вона на 1—2-й день до появи висипу і в перші 5 днів після його появи. Основний шлях передачі краснухи — повітряно-краплинний.

Сприйнятливість дітей до краснухи висока. Хворіють в основному діти від 1 до 10 років, хоча останніми роками захворювання значно "постарішало" - все більше реєструються випадки краснухи у дорослих. Після перенесеної краснухи залишається стійкий імунітет.

Інкубаційний (доклінічний) період становить 15—21 день, може тривати до 24 днів. Типовим раннім симптомом краснухи є збільшення задньошийних, потиличних, білявушних та інших лімфатичних вузлів. Цей симптом з'являється за 1—3 дні до висипу і зберігається 10—14 днів. Висип з'являється на обличчі, шиї, поширюючись протягом кількох годин по всьому тілу. Переважна локалізація висипу — розгинальні поверхні кінцівок, спина, сідниці. На обличчі, грудях та животі кількість висипань менша. Елементи висипу при краснусі — рожеві, круглої і овальної форми плями або папули, які дещо піднімаються над шкірою. За величиною вони бувають від макового зернятка до сочевиці. У деяких хворих переважають дрібніші елементи, в інших — більші. Елементи висипу не схильні до злиття. Висип утримується протягом 2—3 днів, безслідно зникає і не залишає пігментації та лущення. Самопочуття, як правило, не погіршується. Висип супроводжується субфебрильним, рідше — значнішим (38°С -39°С) підвищенням температури тіла. У деяких хворих протягом усього часу хвороби температура тіла може і не підвищуватися.

Найбільш небезпечна краснуха для вагітних. Внутрішньоутробне зараження в початкові строки вагітності (перші 2—3 міс) нерідко веде до порушень ембріогенезу та розвитку виродливості (мікроцефалія, гідроцефалія, катаракта, глухота, ретинопатія, глаукома, вади серця, зміни в будові скелета). При зараженні краснухою після завершення ембріогенезу розвиваються фетопатіі: гепатит, ураження легень, тромбоцитопенічна пурпура, анемія та ін. Краснуха у вагітної на ранніх термінах, як правило, є показом до переривання вагітності.

До усладнень краснухи відносять: енцефаліт, енцефаломієліт, поліневрит, артропатії, пневмонію, гломерулонефрит та ін.

Хворий на краснуху повинен дотримуватися постільного режиму до повної ліквідації клінічних симптомів хвороби. При легкій формі краснухи медикаментозну терапію не застосовують. Профілактика краснухи полягає в ізоляції хворих до 5-го дня від моменту висипань.

Михайло Стельмах

Спеціально для сайту смт Червоне


Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 2792 · Додав: stem_ua_doktor
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 13
avatar
4
1 stem_ua_doktor • 01:29, 25.05.2011 • url Матеріал
Величезне "спасибі" жовтій пресі за масову відмову від вакцинації і збільшення кількості інфекційних хвороб, які можна попередити!
avatar
-1
4 Lady-com • 09:48, 25.05.2011 • url Матеріал
avatar
4
5 el_Chupacabra • 16:53, 25.05.2011 • url Матеріал
Ов-ва! Ще одна теорія заговору?
avatar
3
6 mr_smith • 17:06, 25.05.2011 • url Матеріал
Хто зна, якесь посилання в коментарі без пояснень, мабуть там віруси.
avatar
3
7 el_Chupacabra • 17:11, 25.05.2011 • url Матеріал
Та нє, нема вродє. Я під лінуксом заходив і нічого до мене не лізло.
avatar
3
8 mr_smith • 17:24, 25.05.2011 • url Матеріал
Може в голови позалазить вірус всесвітніх змов. :o
avatar
5
2 el_Chupacabra • 01:55, 25.05.2011 • url Матеріал
Quote (1. stem_ua_doktor)
"спасибі" жовтій пресі за масову відмову від вакцинації і збільшення кількості інфекційних хвороб, які можна попередити!

Підтримую на всі 100%.

А якщо в дитинстві перехворів, є ймовірність повторного зараження?
avatar
3
3 mr_smith • 02:11, 25.05.2011 • url Матеріал
Здається ні...
А ще чув таке, що через 20 років після хвороби чи вакцини можна повторно підчепити.
avatar
4
9 el_Chupacabra • 18:13, 25.05.2011 • url Матеріал
Quote (6. mr_smith)
Хто зна, якесь посилання в коментарі без пояснень, мабуть там віруси.


Але ж і веселі там речі є! Трохи процитую:

Quote
1) первый укол - вызывают СИИД - синдром искусственного иммунитета сильнейшими токсинами,
2). На втором уколе они вводят смертельную дозу живого вируса.
3). Третья иньекция - подхлёстывают иммунитет для создания анафилактического шока.


Quote
Принудительная гриппозная вакцинация в США в 1976 году, удивительнейшим образом совпадает с последующим развитием в США СПИДА - Синдрома Искусственного Иммунодефицита!


Quote
"Образование должно быть направлено на слом силы воли, таким образом, чтобы после выпускного вечера бывшие ученики не были бы способны сделать и шага не в том направлении, в каком бы желали их учителя.... Специальная еда, лекарства и прививки, всё вместе, с самого раннего возраста, будут продуцировать род характера и убеждений, который власти сочтут желаемыми, и никакой серьёзный критицизм властей станет психологически невозможен". Бертран Рассел.


Quote
если вы после вакцинации заболеете гриппом, они просто вам диагноз гриппа ставить не будут; они поставят какой угодно диагноз, но только чтобы не компрометировать вакцинацию. Вы теперь поняли, почему вакцинации "безвредны и абсолютно эффективны?"


Quote
"Беременные женщины будут вакцинированы в первую очередь"! "Вакцина против гриппа будет содержать ртуть"."В США подписан декрет правительства, освобождающий производителей вакцины от возможных судебных исков".


Quote
в США железный порядок - сионская диктатура


Особєнно уміляє:
Quote
Итак, работают ли прививки против гриппа?

У маленьких детей - нет. В 51 исследованиях с 294 тыс. детей не было найдено никаких намёков, что прививки детям в возрасте от 6 мес.- 2 лет прививки были более эффективны чем "плацебо" ("Плацебо" - это пустышка - имитация лекарства, но его нет).

Плацебо - дійсно пустишка, але пацієнт при цьому вірить, що йому колять ліки. А діти в 6 місяців уже шарять в методах лікування...

Quote
ВОЗ в этом году готовится выпустить 4.9 - 5 миллиардов вакцинных доз против гриппа!

- Вы обратите внимание на эту цифру, - 5 миллиардов привитых. На планете 6 миллиардов человек. Вы уже слышали, что предполагается оставить на планете только "золотой миллиард?" Вот и вычтите из 6 миллиардов чел. - пять миллиардов вакцинированных.


Quote
А что такое ВОЗ? - На эмблеме змей Моисея: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/89/Flag_of_WHO.svg и http://en.wikipedia.org/wiki/WHO в каждом колосе 13 колосков - 13 колен израилевых. 33 сектора земного шара - 33 степени масонства. Сличите с медным серпентом на могиле Моисея на горе НЕБО. http://en.wikipedia.org/wiki/Mount_Nebo_%28Jordan%29


Quote
Содержит эту ВОЗ - как у всех создают впечатление, что, дескать, правительства, - а на самом деле Рокфеллер и его компания. Таинственный Комитет Советников ВОЗ рекомендовавший поголовную вакцинацию, состоит из представителей фармацевтических фирм, производящих…вакцину!!!


Quote
Ни одна из обязательных прививок не от смертельной, угрожающей жизни болезни. Более того болезни "против" которых делают прививки даже близко не смертельны!


Quote
Но ведь сказано ещё в заветах Гиппократа - НЕ ВРЕДИ! Лечение НЕ ДОЛЖНО БЫТЬ СМЕРТЕЛЬНЕЕ БОЛЕЗНИ, тем более, якобы, "ПРОФИЛАКТИКА"!


Quote
Ветрянка вообще не смертельна, коклюш, свинка, корь, дифтерия? Вы когда-нибудь слышали чтобы дети умирали от этих болезней? - Скажете, дескать, так потому что вакцинируют? - Но если бы вы были врач, то вы бы знали такой простой, но как всегда, если не в струю политики, игнорируемый факт, что вакцинированные дети ещё как болеют (!) всеми этими болезнями и вакцинация отнюдь не гарантия предохранения от заболевания!


Картинка також весела:


Колись хтось із користувачів попрєкав мене, за іронічний вжиток словосполучення "жидо-массонський заговор". Я признаю, я був не правий за іронію - заколот насправді існує - ми всі загинемо!!! А-а-а-а-а-а-а!!! *пішов панікувати*
avatar
4
10 BACS • 23:37, 25.05.2011 • url Матеріал
Quote (9. el_Chupacabra)
А-а-а-а-а-а-а!!! *пішов панікувати*


tantci
avatar
4
11 stem_ua_doktor • 00:20, 26.05.2011 • url Матеріал
Ну нічого собі дискусія!
Quote (2. el_Chupacabra)
А якщо в дитинстві перехворів, є ймовірність повторного зараження?

Пані Возіанова (автор посібника з інфекційних хвороб за яким я писав статтю) вказує на пожиттєвий імунітет і неможливість повторного зараження. Хоча є думки певних вчених, що людина протягом життя може хворіти краснухою кілька разів і лише вперше з клінічними проявами.
Lady-com, Ви справді вірите у цей брЄд??! :o
avatar
4
12 dyak • 13:07, 26.05.2011 • url Матеріал
Якщо здоровя власної дитини дороге поексперементуйте на кроликах. З власного досвіду кролики, яким зробили вчасно прививки рідше хворіють і після хвороби залишаються живими. Якщо зробити прививку хворим кроликам однозначно сдохне. Для себе зробив висновок привика потрібна , але хворій дитині давати не потрібно. Відносно всесвітнього заговору не віру. На прививках, ліках їжі , напоях, різних звичках роблять бізнес йе факт, але переходити до натурального господарства і переховуватись в лісі не збираюсь. Для себе вважаю , що обовязкові прививки робити потрібно , а не обовязкові не потрібно
avatar
2
13 BACS • 21:43, 27.05.2011 • url Матеріал
в заговор вірю! :) я давечевий baby
мій племінник в Червоному теж краснухою заболів((( прикро... не минуло мою родину... хоча кажуть , що в дитинстві дуже легко боліють діти нею. а дорослі можуть і померти.. то мо й воно й на краще... tantci
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.226.248.180
Браузер:

Cайт живе: