rss · Субота, 31.10.2020, 21:38

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

18.02.2010 20:39

Російська прокуратура призупинила роботу Torrents.ru

Найбільший в рунеті торрент-трекер був змушений переїхати на інший домен у зв'язку з тим, що провайдер раптово припинив роботу сайту Torrents.ru. Причиною стала відповідна постанова прокуратури, повідомляє адміністрація сайту.

Про це говориться в повідомленні на головній сторінці сайту, куди терміново перемістився торрент-трекер - rutracker.org.

"Сьогодні (18 лютого 2010 року) компанією Ру-Центр (www.nic.ru) без попередження, і будь якого повідомлення було припинено делегування домену Torrents.ru. За інформацією з Ру-Центру, делегування домену Torrents.ru припинено на підставі постанови слідчого відділу у Чертановському районі Прокуратури м. Москви від 16.02.2010 року", - повідомляє адміністрація сайту.

Адміністратори направили в Ру-Центр відповідний запит, однак вважають при цьому, що з'ясування обставин займе якийсь час, протягом якого адреса torrents.ru буде недоступна.

Технічно зміна доменного імені означає, що для продовження обміну інформацією користувачам необхідно змінити адреси трекерів у вже завантажених торрент-файлах з bt.torrents.ru на bt.rutracker.org, (замість bt може бути bt2, bt3 і bt4) або завантажити ці торрент-файли заново, після чого в них вже буде нова адреса трекера. "Всі інші посилання на форумі будуть змінені автоматично, але, можливо, вам буде потрібно заново ввести логін і пароль при вході на форум, щоб браузер запам'ятав нову адресу", - пояснює Rutracker.org, обіцяючи найближчим часом повністю відновити працездатність форуму.

Нагадаємо, імовірно, конфлікт з владою через порушення авторських прав став причиною тривалої зупинки сайтів Torrents.ru і Vkontakte.ru у грудні минулого року.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1079 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: