rss · Четвер, 18.10.2018, 14:44

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.07.2013 00:44

Роксолана «Величне століття» - зміст 4-го сезону


Роксолана «Величне століття» - зміст 4-го сезону

«Величне століття» - турецька історико-епічна сага в жанрі гостросюжетної драми, розповідає про події, що сталися в часи правління султана Сулеймана Величного, видатного полководця і реформатора Османської імперії.

У Туреччині сезони йдуть по 24 серії. Перший сезон серіалу йшов по середах на каналі «Show TV» у праймі, о 20:00, другий сезон з'явився на каналі «Star TV» і також йшов по середах о 20:00. Третій сезон розпочався на «Star TV» з 64 серії і завершився на 103-й серії.

Причому, в 100-й серії телеглядачі востаннє побачили Хюррем Султан у виконанні Мер'єм Узерлі. Вже з 103-й серії роль Роксолани почала грати 47-річна турецька актриса Вахіде Гердюм.

Показ четвертого сезону заплановано на осінь 2013 року (третій сезон вийшов в ефір 12 вересня).

Головним сценаристом четвертого сезону став Керем Дерен.

За сюжетом, новий сезон стане останнім для Шехзаде Мустафи. Через інтриги Хюррем Султан, яка буде мстити за смерть свого сина Мехмета, Сулейман на своїх очах накаже вбити свого сина - Шехзаде Мустафу

Також у новому сезоні помре Афіфе Хатун, після чого головним скарбником в гаремі стане Фахріє Калфа. Вплив Сюмбюля Аги трохи зменшиться, зате Хюррем Султан стане практично всемогутньою. Роль Гюльфем в серіалі скоротять. Мерждан Ага відійде в сторону від всіх інтриг, так як йому доведеться вибирати між службою Хюррем Султан чи сестрі Султана Сулеймана - Фатьмі Султан.

Фатьма Султан буде грубою і нещадною, вона не буде любити всіх дітей Хюррем, крім Шехзаде Джахангіра. Можливо, роль Фатьми Султан дістанеться молодій актрисі Еджем Узун.

Нурбану, яка стане майбутньою наложницею і дружиною Селіма, стане служити вірою і правдою Хюррем Султан. Нурбану піде по тому ж шляху, що і Хюррем, при цьому сестра Селіма Міхрімах незлюбить її, як колись сестри Сулеймана не злюбили Хюррем. Нурбану гратиме Денисе Капезза.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 4217 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: