rss · Понеділок, 18.02.2019, 17:32

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

06.07.2013 18:22

Роботодавці даремно аналізують сторінки претендентів в соцмережах


Роботодавці даремно аналізують сторінки претендентів в соцмережах

Роботодавці все частіше використовують соціальні мережі, щоб ближче познайомитися з кандидатами і позбутися тих, хто, можливо, відрізняється поганими манерами.

Як говорити на співбесіді, щоб вас почули

Нове дослідження, проведене вченими з університету штату Північна Кароліна, показало, що насправді такі аналітики найчастіше можуть невірно трактувати поведінку людини онлайн і викреслюють перспективних кандидатів, які шукають роботу.

Всього дослідники протестували 175 учасників, щоб виміряти риси особистості, які компанії шукають в кандидатах, включаючи сумлінність, приємність і екстраверсію. Потім дослідники проаналізували сторіночки учасників в соціальній мережі, щоб зрозуміти, як пов'язані ті чи інші риси особистості з поведінкою онлайн.

Результати напевно здивували б багатьох корпоративних ейчарів або менеджерів з персоналу.

"Співробітники HR-служб часто перевіряють сторінки шукачів в соціальних мережах на предмет виявлення вживання наркотиків або алкоголю, вважаючи, що така поведінка суперечить сумлінності, відповідальності та самодісціплінірованності", - зазначив професор, доктор Лорі Фостер Томпсон.

Як би то не було, вчені встановили, що скільки-небудь істотної кореляції між сумлінністю та рішенням викласти на загальний огляд в соціальній мережі сумнівні фотографії немає.

"Це означає, що компанії позбуваються від потенційних шукачів, грунтуючись на помилкових судженнях щодо контенту в соціальній мережі", додав аспірант Уілл Стоутон, провідний автор статті, опублікованій у виданні Cyberpsychology, Behavior and Social Networking.

Приблизно так само справа йде з екстравертами. Відомо, що екстраверти особливо часто потрібні там, де необхідно вміти спілкуватися з клієнтами. Так от саме екстраверти частіше інтровертів викладають сумнівні фотографії на своїй сторінці.

5 фраз, які завадять тобі отримати роботу

Втім, є все ж один індикатор, на який слід звертати увагу. Якщо людина помічений у тому, що обмовляє і поливає брудом інших, його точно краще обійти стороною. А того, що виклав фото з кухлем пива, зовсім не обов'язково відмітати, принаймні, відразу.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1013 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: