rss · Понеділок, 21.09.2020, 04:05

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

12.01.2012 05:49

Різдвяна зоря над Андрушівкою зібрала людей на свято коляди


Різдвяна зоря над Андрушівкою зібрала людей на свято коляди
9 січня, увечері третього дня Різдва Христового, громада міста Андрушівка зібралася біля храму Різдва Пресвятої Богородиці Діви Марії на свято коляди „Різдвяна зоря”. Розділити радість із андрушівцями приїхали перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Микола Олещенко, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, керівники Андрушівського району.

Вітаючи присутніх на святі, єпископ Никодим сказав: „Ми всі радіємо народженню Месії, нашого Спасителя Ісуса Христа. Свідченням цьому є велика кількість людей, які прийшли прославити Бога, колядувати, віншувати, вітати один одного”. Бо й справді біля храму зібралася чи не вся Андрушівка – від старого до малого. Так само люди різного віку брали участь у виступах народних хорів, що виконували колядки.

Міцного здоров’я, благополуччя, щоб у кожній родині сяяли дитячі усмішки та завжди були багатими родинні столи побажав жителям Андрушівки Микола Олещенко. „Для цього обласна державна адміністрація та обласна рада прикладає і буде прикладати всі свої зусилля”, – сказав він.

Микола Олещенко від облдержадміністрації, обласної ради і, зокрема, їхніх голів – Сергія Рижука та Йосипа Запаловського – привітав гостей свята з новорічними та різдвяними святами. „Рік, що минув, був непростим, але ми гідно його пройшли, – зауважив перший заступник голови облдержадміністрації. – Рік 2012-й, який тільки розпочався, обіцяє бути ще складнішим через те, що ставимо перед собою великі завдання, які потрібно виконати для нашого спільного добробуту”.


Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1531 · Додав: stem_ua_doktor
Рейтинг: 1.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.226.248.180
Браузер:

Cайт живе: