rss · Середа, 14.11.2018, 14:36

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

13.04.2010 14:39

Рімейк фільму «Згадати все» вийде без польотів на Марс.

«Курт Віммер зараз займається підготовкою сценарію. Він буде значно ближче за змістом до розповіді Діка, ніж попередній фільм. Проте в нашій версії герой не полетить на Марс », - сказав продюсер.

Він також додав, що можливість стати тим, ким ти хочеш, за допомогою складних маніпуляцій зі свідомістю дуже приваблива. «Мені подобається ця ідея. Просто сідаєш в крісло, і твої заповітні бажання виконуються. Для мене це найцікавіший елемент твору», - підкреслив Моріц. 

Раніше він стверджував, що для створення рімейка будуть використані найсучасніші з наявних на сьогоднішній день кінематографічних технологій. Терміни роботи над проектом поки не уточнюються.

Нагадаємо, що оригінальний фільм Пола Верховена був випущений в 1990 році. Головну роль у ньому грав Арнольд Шварценеггер. За сюжетом його герой вирушає в компанію, що займається імплантацією помилкових спогадів, і після сеансу починає вірити в те, що він секретний агент, що працює під прикриттям.

Фільм заробив у прокаті понад 260 мільйонів доларів.
Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1199 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 mr_smith • 14:52, 13.04.2010 • url
Прокоментую картинку до новини. Кінематограф нам пропонує різні варіанти того, що відбудеться з тілом людини у вакуумі. От на фото Арнольд симпатично випучує очі, а в інших фільмах тіло або вибухає, або моментально замерзає, так от є деякі пояснення того, що насправді може бути, на сайті NASA сторінка присвячена цій темі. Ось коротка витримка з відповідей фахівців на запитання, що ж буде з людиною у відкритому космосі в перші хвилини:

  • Тіло не вибухне: міцності шкіри достатньо, щоб витримати внутрішній тиск;
  • Якщо не намагатися затримувати дихання, легені не ушкодяться;
  • Кров не закипить (кровоносна система буде утримувати потрібний тиск);
  • Тіло не замерзне, тепло у вакуумі випромінюється дуже повільно;
  • Через 15 секунд почне погіршуватися самопочуття поки людина не втратить свідомість;
  • На язиці може закипіти слина (опіку не буде);
  • При прямому попаданні сонячних променів можна отримати опік.

Загальний висновок:

Смерть наступить в результаті відсутності кисню через 1-2 хвилини. До цього нічого критичного з людиною статися не повинно.

Крім того на цій сторінці також описується інцидент, що стався в 1965 році в одному з центрів NASA. Через пошкодженого скафандра людина була підвержена дії вакууму в барокамері протягом 15 секунд, після чого в ній почали збільшувати тиск. Людина знаходилась в свідомості перші 14 секунд. Пізніше він розповів, що останнє, що він запам'ятав - закипає слина на язиці. Але він вижив.

Не так вже страшний космос, як нам його намагаються представити у фільмах.

avatar
1
2 BACS • 16:59, 13.04.2010 • url
клас! а я до сих пір думав, що розриває на шмоття тіло в в вакуумі! хоча скільки наукової фантастики начитався... baby а тут оказується, що просто задихається людина і все... :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.90.185.120
Браузер:

Cайт живе: