rss · П'ятниця, 30.10.2020, 05:33

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

06.11.2010 02:22

Результат виборів

Не дарма ще в сиву давнину люди казали, що той, хто володіє інформацією - той володіє світом. Я з цим згоден. 

Більше того, я згоден з тим, що чим більше секретів ти знаєш, тим впевненіше себе відчуваєш! А секрети бувають різні - одними можна ділитися, щоб задовольнити своє самолюбство, іншими небезпечно ділитися, а ще деякими просто соромно. 

Я завжди задавав собі питання, а чи обов"язково знати таку інформацію, якою ти не можеш поділитися з друзями? Яка користь від цієї інформації? 

Але є ще така інформація, якою ті, хто знають, просто зобов"язані поділитися. 

Згідно п.4, статті 76. " Встановлення результатів виборів депутатів у одномандатних виборчих округах, виборів сільського, селищного, міського голови", Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів":

4. Сільська, селищна, міська територіальна виборча комісія на своєму засіданні на підставі складеного нею протоколу про результати виборів сільського, селищного, міського голови не пізніш як на п'ятий день з дня виборів приймає одне з рішень: про визнання сільського, селищного, міського голови обраним, про призначення повторного голосування, про визнання виборів відповідного сільського, селищного, міського голови такими, що не відбулися. 

Як мені відомо, на 24:00 5 листопада 2010 року засідання так і не відбулося, а значить і протокол саме 5 листопада 2010 року також не підписувався. А можливо я помиляюся? І взагалі, в Україні є такий звичай не робити все в останню мить. Тому що такі дані можна було б зробити ще минулого понеділка, ну нехай вівторка. Але ж навіщо робити, коли можна почекати.

Згідно п.1, статті 79. "Офіційне оприлюднення результатів виборів", Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів":

Територіальна виборча комісія не пізніш як на п'ятий день з дня встановлення результатів виборів депутатів, сільського, селищного, міського голови оприлюднює результати місцевих виборів у відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації. 

Можливо я щось не так розумію? Можливо не так читаю закон? А можливо це саме та інформація, яку потрібно тримати в секреті? 

Одним словом вже з нетерпінням чекаю виходу нового номеру місцевої газети "Новини Андрушівщини", щоб дізнатися офіційні результати виборів, якщо, звичайно, буде таки підписаний протокол і подані дані до місцевої газети "Новини Андрушівщини".

Shooler

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1815 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 mr_smith • 03:01, 06.11.2010 • url Матеріал
У тій же 76 статті, в пункті 8 вказано про оприлюднення:
8. Повідомлення про результати голосування і підсумки виборів, обраного депутата, сільського, селищного, міського голову, із зазначенням прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, громадянства, партійності, посади, місця роботи (заняття), місця проживання депутата, сільського, селищного, міського голови, назви місцевої організації партії, від якої він обраний, не пізніш як на п’ятий день після проведення виборів публікуються у пресі або доводяться до відома населення в інший спосіб. Про результати голосування і підсумки виборів територіальна виборча комісія приймає відповідне рішення. Про результати виборів депутатів сільської, селищної ради, сільського, селищного, міського голови відповідна територіальна виборча комісія невідкладно надсилає повідомлення Центральній виборчій комісії за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, та інформує відповідну раду – на її першому пленарному засіданні відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Ми ж тут на сайті оголосили вже результат - Юрій Валентинович голова. От і все. :D

І по суті так, мали б вже оголосити, може вони просто закони не читають?

avatar
0
2 mr_smith • 12:25, 06.11.2010 • url Матеріал
На дошці об"яв в центрі помічено оголошення про результати голосування за депутатів, про голову селищної ради поки що нема.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: