rss · Вівторок, 20.10.2020, 09:13

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

15.12.2009 03:21

Рекламу відомого пошуковика хакнули прямо на вулиці.

Реклама пошуковика, яка заполонила вулиці та вагони метро, була стилізована під головну сторінку пошукової системи з декількома полями і пошуковими запитами. Наприклад, на одному з плакатів були введені запити: «прийом іноземців в російську армію», «ідеологія якобінців», «якщо кохана старша», «околиці Ватерлоо» і т.д., а внизу плакатів красувався напис «Вгадайте, хто міг би зробити всі ці пошукові запити. Чиє це життя? ».
 

Замість цього підпільні художники повісили плакати із запитами «ГИБДД без хабарів», «уряд для громадян», «будівництво без відкатів», «альтернатива на виборах», «веселість без алкоголю», «активна громадянська позиція» і т.д. Напис внизу був таким: «Ти знайдеш це в Мережі. А чи знайдеш ти це у своїй країні? Залежить від тебе ». 
«Ми вирішили замінити деякі плакати з рекламою пошукача на схожі. Так як власники рекламних площ не помітили підміну, то провисіли вони три тижні. Для простоти купили костюми за 700 рублів і за 500 рублів нанесли на них логотип », - пишуть творці соціальної реклами на своєму сайті.

Відеоролик з демонстрацією процесу підміни плакатів: 
Ті ж хлопці якийсь час назад розклеїли в метро рекламу, яка імітує стиль авіакомпанії British Airways зі слоганом «Побудував успішний бізнес з нуля? Поспішай! Квитки в Лондон усього за 823 фунта ». Їх авторству належить і креатив «Кури. Бухай. Народжуй виродків », присвячений енергетичному напою Jaguar і Уряду Москви. 


А вперше дана форма арт-протесту була описана більше 10 років тому в футурологічним романі Мерсі Шеллі "Павутиння": 

"Ідея" харе ", або" хакнутой реклами ", була підхоплена повсюдно. Дехто примудрявся хакати навіть стереостенди. У московському метро протягом трьох днів замість" Живи зі смаком! "Висіло" Помри зі смаком! "- Як виявилося, виправити треба було всього пару паличок. У Пітері вивіска "REEBOK" була перетворена в "GRIBOK", і це непогано поєднувалося з появою отруйно-зелених плям на білосніжних кросівках в тій же голографічній вітрині. Що стосується логотипу Nike, перетвореного на зовсім уже непристойне слово - цей шедевр графіті з'явився в одну прекрасну ніч на будівлі центрального універмагу в Новгороді, де провисів незакрашенним майже тиждень ".
Категорія: Курйози · Переглядів: 1760 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Mr_HYDE • 14:21, 16.12.2009 • url Матеріал
Прикольно хакнули, посодють хлопців мабуть. :(
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.168.62.171
Браузер:

Cайт живе: