rss · Неділя, 20.09.2020, 14:25

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

27.11.2010 05:36

Рекламні шедеври часів СРСР

Притому, в досить великих обсягах. Деяка кількість реклами публікувалася в країні в період НЕПу. Проте в інші періоди історії країни деяка реклама державних підприємств велася безперервно. Неформальні усні методи ведення рекламної компанії використовувалися переважно приватними майстрами і "халтурниками".

За даними Вікіпедії, переважно в СРСР використовувалася зовнішня і радійна реклама, а також реклама, передача якої здійснювалася на робочих місцях.

Копірайтинг реклами СРСР і частково царської Росії був в більшості дуже убогий: Всі палять цигарки марки такої-то, Вимагайте скрізь, Їжте, пийте, Зберігайте, Літайте ... Хоча й зустрічалися окремі шедеври, такі як "Ніде крім, як у Моссельпромі", "Той не громадянин СРСР, хто Доброльот не акціонер" і вічний слоган Маяковського "Лучше сосок не было и нет, готов сосать до старых лет".

Арт-дірекшн являє собою величезний пласт прекрасних знахідок і ідей плакатистів, сильно обмежених в той час у виразних засобах.

Тут зібрана величезна колекція "принтів" часів СРСР і частково царської Росії. Останні дуже легко впізнати по більшій витонченості і детальності зображень, специфічній топографіці і улюбленому зверненню до середнього класу того часу - купецтву.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1416 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 Shooler • 21:06, 27.11.2010 • url Матеріал
Цікаво. Рекламу ніхто не відміняв, навіть в часи великого і розвинутого соціалізму.
Ось з цієї реклами видно, які продукти вважаються найбільш важливими:

Це: вино, водка, настойки, цигарки і цукор. До речі, реклами цигарок найбільше в представлених рекламних плакатах - кури не хочу.

avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 52.3.228.47
Браузер:

Cайт живе: