rss · Субота, 31.10.2020, 22:43

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

29.11.2011 22:52

Редакція газети «Новини Андрушівщини» святкує 80-річчя

80 років тому, в далекому і нелегкому 1931 році, вийшов перший номер газети "Новини Андрушівщини". 

Вже багато років підряд дружній і професійний колектив газети щодня працює для того, аби жителі Андрушівського району мали змогу прочитати про всі значущі події, ознайомитися із досягненнями земляків, дізнатися багато цікавої інформації. 

Час ішов невпинно, виростали покоління читачів, та газету "Новини Андрушівщини" завжди приємно читати. 

Колектив сайту chervone.com щиро вітає керівника Олексюк Марію Генріхівну та весь колектив газети "Новини Андрушівщини" із ювілеєм. Бажаємо Вам всім міцного здоров'я та наснаги, нехай тепло та затишок буде в ваших оселях, а ви даруйте нам, читачам, приємні хвилини, які проводимо ми, читаючі черговий цікавий номер нашої районної газети.

Shooler


Привітання голови облдержадміністрації Сергія Рижука та голови обласної ради Йосипа Запаловського з нагоди 80-річчям з дня виходу першого номера районної газети «Новини Андрушівщини»

Шановні працівники редакції газети «Новини Андрушівщини»!

Щиро вітаємо вас з ювілеєм – 80-річчям з дня виходу першого номера районної газети «Новини Андрушівщини».

80 років для історії – немалий термін, який можна назвати цілою епохою. Великий і тернистий шлях пройшла ваша районна газета з тих пір, як в далекому 1931 році вперше з’явилася перед читачами.

Увесь цей час вона була і залишається цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником. Її яскраве публіцистичне слово завжди спонукає до роздумів, формує громадську думку.

Нинішній редакційний колектив газети «Новини Андрушівщини» гідно продовжує і збагачує кращі традиції газетярів минулих літ, виконуючи важливу місію – доставляти людям оперативну інформацію, виховувати нові покоління. Віриться, що працівники редакції спільно з дописувачами й далі підноситимуть авторитет і популярність районної газети.

Тижневик завжди оперативно висвітлює найважливіші події, які відбуваються в нашій області і державі, небайдужий до історії рідного краю, культурних традицій, проблем і здобутків жителів Андрушівщини.

З нагоди свята зичимо всьому колективу газети «Новини Андрушівщини» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, невпинного руху вперед, творчих знахідок, примноження читацької аудиторії, благополуччя та добробуту в родинах.

З повагою
Голова Житомирської 
обласної державної адміністрації
С.М. Рижук 

Голова Житомирської
обласної ради
Й.А. Запаловський

За даними Житомирської обласної державної адміністраціїКатегорія: Новини Андрушівщини · Переглядів: 2913 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
3
1 kit • 01:34, 02.12.2011 • url Матеріал
"Ех, і я там був, мед\вино пив....". Мої вітання колективу редакції, бувшому, теперішньому і майбутньому. ^_^
До речі, прослухати деякі привітання зі святом (Пастовенського, наприклад) можна у блозі радіо "Світанок" за 12 грудня. :)
avatar
1
2 BACS • 23:04, 17.12.2011 • url Матеріал
памятаю цю газету щотижня нам приносили при Союзі... вітаю всіх причетних до даного видання! ^_^
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: