rss · П'ятниця, 30.10.2020, 07:26

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

16.06.2011 13:24

Рада визнала сім'ї з трьома дітьми багатодітними

Депутати підтримали проект закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про охорону дитинства" (про багатодітні родини). Відповідне рішення підтримали 293 депутатів.

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України" Про охорону дитинства "розроблений з метою врегулювання розбіжностей щодо визначення категорій сімей, які можуть бути віднесені до поняття "багатодітна сім'я".

Як говориться в законі, абзац одинадцятий статті 1 Закону України "Про охорону дитинства" замінити абзацами такого змісту: "багатодітна сім'я - сім'я, в якій подружжя знаходиться в зареєстрованому шлюбі, разом проживають і виховують трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя , або один батько (одна мати), який разом проживає з трьома і більше дітьми і самостійно їх виховує.

До багатодітної сім'ї також відносяться прийомні сім'ї, в яких проживає і виховується троє і більше дітей; дитячий будинок сімейного типу; сім'ї (або самотні особи), які разом проживають і виховують троє і більше дітей, включаючи тих, що передані їм під опіку і піклування;".

У зв'язку з цим абзаци дванадцятий - чотирнадцятий вважати відповідно абзацами тринадцятим - п'ятнадцятим.

Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім абзацу третього пункту 1, який набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1540 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 4.2/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
3
1 Shooler • 14:38, 16.06.2011 • url Матеріал
Шана тим батькам, які виховують трьох і більше дітей.
Якщо трішечки помислити і перенестися на століття назад, то точно можна знайти інформацію про те, що сім"ї з трьома дітьми були явно малодітними. А якщо врахувати теперішній рух України до "світлого майбутнього", то виникає питання - а чи не будуть сім"ї з однією дитиною і більше багатодітними? hataskrayu
avatar
2
2 mr_smith • 14:53, 16.06.2011 • url Матеріал
Психологи кажуть, що малодітність - одна з форм егоїзму. А егоїстичній людині важко бути щасливою.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.201.9.19
Браузер:

Cайт живе: