rss · Вівторок, 11.12.2018, 05:39

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

16.06.2010 02:26

Рада може дозволити оформляти ДТП без ДАІ.

Верховна рада України в першому читанні прийняла закон про внесення змін до деяких законів України, що стосуються дорожньо-транспортних пригод (ДТП) і виплат страхового відшкодування.

За таке рішення у вівторок проголосували 322 народних депутата з 416, зареєстрованих у залі.

Депутати, зокрема, пропонують внести зміни до законодавства в частині передачі повноважень страховикам оформлення матеріалів ДТП, якщо постраждали застраховані транспортні засоби та немає травмованих або загиблих.

У таких випадках пропонується надати водіям право спільно скласти повідомлення про ДТП. У цьому випадку водії після складання документа отримають право залишити місце події, і звільняються від обов'язку інформувати органи МВС про подію. Водії, які скоїли ДТП, власники пошкодженого майна зобов'язані зберегти транспортний засіб у такому стані, в якому воно знаходилося після ДТП, поки його не огляне страховий представник (аварійний комісар або експерт).

Водії та власники транспортних засобів, які були задіяні в ДТП, повинні забезпечити страховику можливість провести огляд пошкодженого майна.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1331 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 10:53, 16.06.2010 • url
я навіть не знаю буде це краще чи ні... у гайців поменшає роботи і вони будутьбільше на фару довити... але я так поняв права вже нікому біде забирати після ДТП...
avatar
3
2 Shooler • 21:27, 16.06.2010 • url
А я не розумію, чому через царапину потрібно чекати ГАЇ, перешкоджати руху і робити масу незручностей. А ще й права, до того ж всього потім бігати шукати. На місці потрібно швиденько розібратися (тільки в разі незначних ДТП). Тобто я за. Прийдеться вчитися ще й з страховиками домовлятися.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.228.41.66
Браузер:

Cайт живе: