rss · Вівторок, 27.10.2020, 20:37

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

08.09.2010 19:44

Рада дозволила міліції затримувати 11-річних дітей на 30 діб

Верховна Рада України прийняла закон, що дозволяє затримувати на термін більше 30 діб підлітків від 11 років, підозрюваних у скоєнні суспільно небезпечного впливу, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України проголосували у четвер 246 народних депутатів з 331, зареєстрованого у залі.

Законом вносяться зміни до Кримінально-процесуального кодексу України, згідно з якими особа у віці від 11 років, що підозрюються у скоєнні суспільно-небезпечного впливу, за яке КК передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 років, і у випадку, якщо є підстави вважати, що така особа буде ухилятися від слідства і суду або виконання процесуальних рішень, може бути поміщена в приймач-розподільник для дітей строком до 30 діб.

Законом встановлюється, що цей термін за наявності підстав може бути продовжений рішенням суду ще до 30 діб.

Згідно із законом, питання поміщення такої особи в приймач-розподільник для дітей вирішується судом за поданням слідчого або органом дізнання за згодою прокурора.

Прокурор, законний представник, захисник неповнолітнього чи сам неповнолітній протягом 3 днів з дня прийняття такого рішення можуть подати апеляцію до апеляційного суду. Подача апеляції не зупиняє виконання рішення суду про поміщення підлітка в приймач-розподільник для дітей.

Закон також встановлює, що після закінчення терміну затримання начальник приймальника-розподільника для дітей зобов'язаний негайно звільнити підлітка і передати його батькам або особам, які їх заміняють.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1463 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.215.33.158
Браузер:

Cайт живе: