rss · Понеділок, 18.02.2019, 17:37

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

09.01.2014 23:44

Прибульці вже ходять серед нас


Прибульці вже ходять серед нас

"Колишній міністр оборони Канади заявив на російському телебаченні, що прибульці вже ходять серед нас, але при цьому відмовляються ділитися своїми високими технологіями, поки ми не змінимо наш войовничий і забруднючий навколишнє середовище спосіб життя", - пише The Daily Mail.

Згідно з твердженнями Пола Хелліера, який був міністром оборони від Ліберальної партії з 1963 по 1967 роки, існує 80 різних видів інопланетян.

"Деякі з них" виглядають так само, як ми, - вони можуть пройти по вулиці, а ви й не помітите", - заявив він у суботу в програмі SophieCo на каналі Russia Today.

"У нас з НЛО давня історія, і, звичайно, за останні кілька десятиліть спостерігалося набагато більше активності, тому що ми винайшли атомну бомбу", - повідомив Хелліер.

90-річний Хелліер вперше публічно заявив про те, що вірить в інопланетян, в 2005 році, відзначає видання.

"Ми витрачаємо дуже багато часу, борючись один з одним, ми витрачаємо занадто багато грошей на військові витрати і недостатньо на те, щоб годувати бідних", - наводить слова екс-міністра журналіст.

"Вони б хотіли співпрацювати з нами і навчити нас кращого життя, але тільки, як мені здається, з нашої згоди. Вони не вважають нас хорошими господарями планети", - заявив Хелліер .

Хелліер описав кілька типів прибульців, в тому числі "високих білих", які нібито співпрацюють з ВВС США в Неваді. Інша група прибульців називається "сірі коротуни", а третя - "нордичні блондини" (за словами Хелліера, якщо ви зустрінете когось із них, то, можливо, скажете: "Цікаво, вона з Данії або звідкись звідти?") .

Категорія: Курйози · Переглядів: 1031 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: