rss · Неділя, 25.10.2020, 05:16

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

22.10.2009 14:33

Презентовано новий домен Російської Федерації - рф

Казанцева: Повноцінно домен "РФ" запрацює вже наприкінці цього року і об'єднає портали Рунета, назви яких можна буде набирати українською мовою. Поява домену без традиційної латиниці стане справжньою революцією - переконаний представник Регіонального мережевого інформаційного центру Андрій Воробйов.

Воробйов: Домен, записаний саме символами кириличного алфавіту, що містить у собі унікальний символ "Ф", стане, напевно, першим подібним доменом взагалі в історії доменних імен. На сьогоднішній день існують домени, записані символами національних мов, але, як правило, закінчення (тобто не як правило, а завжди) пишуться у них латиницею.

Казанцева: Поява нової доменної зони обіцяє російському сегменту Інтернету приплив нових користувачів, за рахунок спрощення роботи в Мережі - упевнений Андрій Воробйов.

Воробйов: Як і раніше, будуть існувати і домени в зоні RU та SU і доменні імена в зоні RF. Це додаткова зручність. Слідом за появою російськомовного контенту, пошукових систем, сервісів в Інтернеті, які використовують національну мову, тепер з'являється і можливість використання національної мови в системі адресації. Це говорить про те, що ті користувачі, які мають проблеми з транслітерацією, які не знайомі взагалі з латинськими символами - зможуть вільно заходити та користуватися мережею.

Казанцева: З ним згоден і експерт в галузі інтернет-технологій Аскар Туганбаев - він також вважає, що появи нового домену дозволити зробити Інтернет безпечніше з юридичної точки зору.

Туганбаев: Поява кириличного домену "РФ" та системи кириличних доменних імен вирішує дуже багато проблем. Домени в цій зоні будуть регулюватися виключно законодавством Росії. Це по-перше. А по-друге, буде набагато зручніше набирати адреси по-російськи, а не займатися транслітерацією. Деяка складність буде в тому, що доведеться заново реєструвати деяким власникам ще й російськомовні імена, але зате вони будуть краще захищені від кіберскворттеров

Казанцева: За попередніми прогнозами, у перший рік у новій доменній зоні буде зареєстровано близько 1 млн сайтів - і нових, і з числа тих, хто давно існує з розширенням - точка-ру, набраних латиницею.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1411 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.254.197
Браузер:

Cайт живе: