rss · Понеділок, 18.02.2019, 18:06

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

03.09.2013 18:02

Представники Андрушівського району запалювали «Зорі над Убортю»


Представники Андрушівського району запалювали «Зорі над Убортю»

В пісенному фестивалі української сучасної естрадної пісні "Зорі над Убортю", який традиційно проходить в Олевську, що на Житомирщині, приймали участь здебільшого представники Житомирщини, в тому числі і наші земляки - андрушівчани.

Глядачі та гості свята змогли почути гарну українську музику у виконанні учасників фестивалю. З поміж багатьох учасників цього свята, представники нашого району посіли призові місця в різних номінаціях.

У номінації "Солісти" молодшої вікової категорії перше місце між собою поділили Вікторія Карпова з м. Олевськ та Владислав Карпенко з м. Малин. Друге місце виборола Анна Коксу з м. Андрушівка, а третє - Юлія Голотюк з м. Малин.

У старшій віковій категорії номінації "Солісти" перше місце здобула Катерина Сичевська з м. Овруч, друге місце дісталося Лесі Ющенко з с. Стрижівка Любарського райну, третє - Сергію Дебою з м. Анрушівка та Юрію Маленюку з с. Вільськ, Черняхівського району.

У номінації "Естрадні колективи" найкраще вдалося вразити суддів та глядачів ВІА "Дежавю" з м. Андрушівка, друге місце зайняв народний аматорський гурт "Олевчани" з м. Олевськ, а третє - народний колектив "Земляки" з с. Глибочиця, Житомирського району.

Приз глядацьких симпатій отримав Рустам Ковальчук з смт. Нові Білокоровичі, дипломом за виконання авторської пісні нагороджено гурт "Smile" з м. Олевськ. А гран-прі ХІІ відкритого фестивалю "Зорі над Убортю" заслужено отримав Михайло Прищепа з смт. Ємільчине, який за словами голови журі П.Даценка є гордістю Поліського краю.

Щиро вітаємо наших земляків з Андрушівщини та бажаємо подальших творчих успіхів.

Категорія: Новини Андрушівщини · Переглядів: 1288 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: