rss · Понеділок, 26.10.2020, 11:07

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

04.09.2010 14:31

Правдиві історії про найбільші бізнес-дурниці

Ми пропонуємо 10 цікавих історій з життя.

1. Багато компаній регламентують зовнішній вигляд своїх співробітників. Далі всіх пішла корпорація Disney, зобов'язавши співробітників «Діснейлендів», що зображають мультиплікаційних персонажів на кшталт Міккі-Мауса, носити діснеївську нижню білизну.

Білизна видавалася щоденно, безпосередньо на робочому місці, прання брала на себе компанія. Однак невдовзі з'явилися скарги на антисанітарний стан білизни: вона виявилася ідеальним переносником різних паразитів. Після втручання профспілки, компанія винесла вердикт: актори зобов'язані носити білизну, але можуть прати її вдома.

2. Організатори фінської конференції у сфері текстилю - «Textiles of the Future» - звернулися до Світової організації торгівлі з проханням направити свого представника. Проте сайт, який вони прийняли за офіційний сайт СОТ, насправді був створений групою антиглобалістів. Запрошення потрапило до відомого жартівника Енді Біхльбаума.

Біхльбаум підготував відповідні слайди, одягнув строгий костюм і виступив з промовою. Він піддав критиці Абрама Лінкольна і Махатму Ганді і позначив дві найбільш важливих управлінських проблеми: підтримка зв'язку з віддаленими працівниками і підтримка душевної рівноваги менеджера.

На завершення він урочисто представив новітній винахід - Management Leisure Suit - золотистий, облягаючий тіло, комбінезон з гігантським надувним фалосом. Біхльбаум пояснив, що "костюм дасть менеджерам можливість віддалено контролювати робочу силу в країнах, що розвиваються: використовуючи відеоінтерфейс на кінці бутафорського фалоса, менеджер зможе включати електрошок, щоб стимулювати недостатньо швидко працюючих співробітників, яким будуть імплантовані спеціальні чіпи".

Виступ завершився бурхливими оплесками. Зі 150 учасників конференції в розсудливості доповідача не засумнівався жоден. На наступний день Aamulehti, найбільша газета в Тампере, опублікувала в діловому розділі велику фотографію безглуздого костюма і репортаж, що вихваляють цей винахід, включаючи і "невеликі нешкідливі чіпи". Помилка організаторів була виявлена, коли Біхльбаум зізнався у розіграші.

3. Компанія Burger King проводила черговий захід щодо зміцнення командного духу. З десяток топ-менеджерів маркетингового підрозділу, що ходили по розпеченим вугіллям, отримали опіки першого та другого ступенів. Дена Фрайдман, віце-президент з маркетингу продукції, спробувала надати інциденту позитивний сенс. В інтерв'ю Miami Herald вона сказала, що опік "дає таке відчуття наповненості енергією, що здається, що ви можете добитися всього".

4. Через 11 років, після того як компанія McDonald's повідомила про те, що всі смажені страви готуватимуться на рослинному маслі, корпорація визнала, що "натуральний ароматизатор" у складі масла для смаження - яловичий жир.

5. 11 вересня минулого року, в 14:40 за місцевим часом, ресторатор з Нью-Джерсі Майкл Хайден подав заявку на реєстрацію торгової марки: World Trade Center. В інтерв'ю журналісту сайту Smoking Gun він повідав, що сподівається заробити, коли Disney зніматиме фільм про події цього дня, подібний "Перл Харбор".

6. Gartner Group випустила колекційні карти з портретами своїх аналітиків.

7. Звернувшись до захисту законодавства про банкрутства, повідомивши про намір ліквідувати активи і припинити надання медичних пільг пенсіонерам, менеджмент Polaroid направив до суду з банкрутств прохання про виділення приблизно 19 млн. дол в якості бонусів 45 топ-менеджерам.

8. Як не дивно, компанії, що стоять на порозі банкрутства, бувають схильні до філантропії. Після призначення Джона таборі, CEO Global Crossing, компанія списала йому дві третини кредиту в 15 млн. дол, який він отримав у період роботи в азіатському підрозділі. Перейшовши з підрозділу в штаб-квартиру, він отримав і signing bonus - 3,5 млн. дол

Незабаром компанія була визнана банкрутом. Засновник і голова ради директорів Гері Винник, незважаючи на те, що компанія Global Crossing за весь період своєї роботи жодного разу не показала прибутку, заробив 734 млн. дол лише на продажі акцій, які йому належали. Хоча останній номер Fortune називає пана Вінника не інакше як "імператор жадібність", корпоративний сайт розповідає про його благодійну діяльність.

9. Джон Раснак, схильний до ризику трейдер Балтіморскої "дочки" Allied Irish Banks, регулярно фальсифікував дані про транзакції, які він нібито скоїв, щоб компенсувати великий відсоток цінних паперів з високим ризиком у своєму інвестиційному портфелі.

Втрати склали 691,2 млн. дол Коли Allied Irish виявив лиходійства трейдера, той був негайно звільнений. Джон Раснак не зумів перевершити абсолютний рекорд шкоди, встановлений знаменитим Ніколасом Лісоном, - 1,4 млрд. дол і банкрутство Barings Plc., Британського банку з бездоганною репутацією і 232-річною історією. Проте він заслужив почесне друге місце.

10. Пітер Чанг, новий партнер у Carlyle Group, був так задоволений своєю роботою, що розіслав своїм численним друзям e-mail, в якому хвалився своєю удачею. Він розповів про "гарячих дівчаток", з якими зустрічався, і завершив послання словами: "Чанг - король у своїх володіннях". Адресати пересилали e-mail своїм друзям, ті - своїм. У результаті лист потрапив до керівництва. Чанг був звільнений.
Категорія: Курйози · Переглядів: 1560 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: