rss · Неділя, 25.10.2020, 14:25

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

11.05.2010 09:47

Працівників ГАЇ в Житомирській області перевіряють на хабарі

Від інспектора ДПС Івана Кобилінського та його напарників водії-порушники „відкупитись” не зможуть. Повідомлення про інцидент, який стався в обласному центрі, викликав чималий ажіотаж серед житомирян.

Як повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Житомирській області, 08 травня наряд дорожньо-патрульної служби, в складі якого був Іван Кобилінський, зупинив автомобіль Тойота, водій якого порушив правила рядності на дорозі.

Спроба водія уникнути відповідальності, а саме, намагання дати хабара працівникам ДАІ, не дали свого результату. Водієві не вдалося «відкупитись», інспектор був невблаганний, порушив значить відповідай по-закону. Здавалося б, нічого особливого не сталося – працівник міліції відмовився від хабара і виконав свою роботу. Але на фоні стереотипу, який склався в суспільстві, що „ДАІшники – здирники” (не кажучи вже про численні анекдоти, які ще більше популяризують цей образ), даний випадок виглядає як щось неймовірне.

Проте, як встановлено було пізніше, водієм, що намагався дати хабара, був працівник Департаменту ДАІ МВС України, який здійснював таємну перевірку несення служби нарядами ДПС. В подальшому під час зустрічі із начальником УМВС України в Житомирській області перевіряючий відмітив чіткі та безкомпромісні дії Житомирських інспекторів та оголосив подяку.

Як зазначив начальник УДАІ УМВС України в Житомирській області Петро Блажівський, суспільний стереотип не відтворює реальної картини. За словами керівника УДАІ, від початку року на Житомирщині вже задокументовано 44 спроби дачі хабарів працівникам ДАІ.

Житомир.info


Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1972 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 8
avatar
2
1 Shooler • 09:51, 11.05.2010 • url Матеріал
Читаю і сміюся, сміюся і читаю... Навіщо таке писати? Може ДАІшникам зарплати підняли до таких меж, щоб можна було жити і не брати хабарі? Може нарешті вже ДАЇ буде виконувати роль органа, який контролює безпеку на дорозі, а не заробляє на водіях? А може просто Житомирські так обклали "данью", що вирішили написати статтю, щоб менше вже пропонували? А може це просто компромат ненависних міліціонерів, які почали заробляти менше? Просто гублюся в здогадах. ;)
avatar
2
2 dyak • 10:48, 11.05.2010 • url Матеріал
Про всі рідкісні явища пише преса. З статті зрозуміло, що лише один пост в області ,а можливо і в країні не взяв взятки. Загадка для мене не брав тому , що мало давали чи знав
avatar
2
3 Серж • 11:24, 11.05.2010 • url Матеріал
Семе слово ДАІ - говорить само про себе - Дай АвтоІнспектору... Так я звами повністью згоден про цю підставу автодоїлки знали заздалегідь.
avatar
1
4 mr_smith • 12:01, 11.05.2010 • url Матеріал
Звичайно знали, навіщо показники по області портити. Показуха.

Quote (2. dyak)
З статті зрозуміло, що лише один пост в області ,а можливо і в країні не взяв взятки.
так ось же тут написано 44 спроби
Quote (новина)
від початку року на Житомирщині вже задокументовано 44 спроби дачі хабарів працівникам ДАІ.
з іншого боку це явище є настільки тотальним, що можливо 44 спроби є правдивою кількістю, бо мало б бути рівно стільки скільки в ДАЙ працює людей.
avatar
2
5 el_Chupacabra • 12:10, 11.05.2010 • url Матеріал
Тепер зрозуміло куди переселився Найчесніший ГІБДДшнік з Нашої Раши і яке в нього насправді прізвище.
А якщо серйозно, то причиною того, що Даїшникам дають хабарі є напрочуд хрєнове законодавство - коли заплатити стольнік хабаря буває легше, чим тягатися по установах для того, щоб заплатити полтіну за непристебнутий ремінь безпеки або незрозумілий почерк працівника ДАІ в талоні (буває і таке - особисто бачив).
avatar
1
6 mr_smith • 12:18, 11.05.2010 • url Матеріал
Тяганина з судами якраз мала б стимулювати не порушувати і таке інше, але у нас все як завжди - стимулюється тільки хабарництво.
avatar
2
7 BACS • 13:36, 11.05.2010 • url Матеріал
я он позавчора повернув у Києві не туди... так йому(ДАІ) 40 було мало... сказав" не положено"... я подумав, скільки ж тобі положити нада... 100 грн. не дам хоча це в 2 рази мен ше ніж штраф мінімалка 250 грн, але все одно. в протоколі свідків немає. я в пояснені прочерк поставив і підписався не своїм підписом. тепер хай докажуть, що і до чого... жалко, що я не поставив прочерки де всідки і не написав, що свідків не було... наклеп... :) ну да ладно...
не хочеться, щоб н\за наші гроши вони собі вистаювали 3-х поверхові дачі...
краще вже хай в державу йде на 5 поверхові для ВР і ПРЕЗА :) stena
avatar
2
8 dyak • 15:23, 11.05.2010 • url Матеріал
Пока не давав хабарів для рішення проблем, але за рулем ні авто ні серьозного підприємства не був. Хабар це велика проблема держави але її точно не рішити такими показушними методами як в статті.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.236.245.255
Браузер:

Cайт живе: